/Kreće nova Jedinstvena kadetska liga RASPORED PRVOG I DRUGOG KOLA
ka osijek akademija

Kreće nova Jedinstvena kadetska liga RASPORED PRVOG I DRUGOG KOLA

Pred nama je početak nove sezone Jedinstvene kadetske lige, natjecanja na nacionalnom nivou za igrače do 17 godina koje je u prošloj sezoni imalo vrlo uspješnu premijeru. Jedinstvena kadetska liga će svoju kulminaciju doživjeti na završnici Prvenstava Hrvatske za mlađe dobne kategorije (mlađe kadetsko, kadetsko i juniorsko) koje se odigrava na jednom mjestu i pravi je festival košarke.

Prve utakmice su na rasporedu već u četvrtak, 10. siječnja, a zbog brojnih zamjena domaćinstava donosimo Vam raspored za prvo, drugo i jednu utakmicu trećeg kola.

Već u prvom kolu nas očekuje uvijek zanimljiv zagrebački derbi između Cedevite koja brani naslov U17 prvaka Hrvatske i Cibone te dalmatinski okršaj između momčadi GKK Šibenika i KK Zadra, no zapravo je teško izdvojiti favorite u bilo kojoj od predstojećih utakmica.

 

1. kolo:

KA OSIJEK – KK BOSCO

odigrat će se 16. siječnja 2019. u Osijeku, SD “Jug 2”, Ul. kralja Petra Svačića 67.

s početkom u 16:00 sati (zamjena domaćinstva)

KK CEDEVITA – KK CIBONA

odigrat će se 10. siječnja 2019. u Zagrebu, Dom košarke Cedevita, Avenija Dubrovnik 15/2E,

s početkom u 16:00 sati.

KK DUBRAVA – KK KOPRIVNICA

odigrat će se 10. siječnja 2019. u Zagrebu, Sportska dvorana “Dubrava”, Ulica Gjure Prejca 2,

s početkom u 15:30 sati.

KK SPLIT – KK KVARNER 2010

odigrat će se 10. siječnja 2019. u Splitu, Mala dvorana KK Split, Ulica slobode 16 b,

s početkom u 17:00 sati.

GKK ŠIBENIK – KK ZADAR

odigrat će se 16. siječnja 2019. u Šibeniku, Dvorana Baldekin, Ul. Stjepana Radića 44,

s početkom u 14:45 sati.

 

 2. kolo:

KA OSIJEK – KK ZADAR

odigrat će se 13. siječnja 2019. u Osijeku, SD “Jug 2”, Ul. kralja Petra Svačića 67.

s početkom u 17:00 sati

GKK ŠIBENIK – KK KVARNER 2010

odigrat će se 11. siječnja 2019. u Šibeniku, Dvorana Baldekin, Ul. Stjepana Radića 44,

s početkom u 12:15 sati. (zamjena domaćinstva)

KK KOPRIVNICA – KK SPLIT

odigrat će se 13. siječnja 2019. u Koprivnici, SD “Branimir Jedvaj”, Školska ul. 5,

s početkom u 13:00 sati.

KK CIBONA – KK DUBRAVA

odigrat će se 13. siječnja 2019. u Zagrebu, KC “Dražen Petrović”, Savska Cesta 30.,

s početkom u 20:30 sati.

KK CEDEVITA – KK BOSCO

odigrat će se 15. siječnja 2019. u Zagrebu, Dom košarke Cedevita, Avenija Dubrovnik 15/2E,

s početkom u 21:15 sati. (zamjena domaćinstva)

 

 3. kolo

Ut. br. 13: KK CIBONA – KK SPLIT

odigrat će se 12. siječnja 2019. u Zagrebu, KC “Dražen Petrović”, Savska Cesta 30,

s početkom u 19:30 sati. (zamjena domaćinstva)

 

Live stream utakmica ćete moći pratiti OVDJE.

Podijeli
  •  
  •  
  •