/Juniori Slavije uvjerljivi u finalu Kupa OBJE MOMČADI NASTAVLJAJU NATJECANJE
slavija slavonija juniori00038

Juniori Slavije uvjerljivi u finalu Kupa OBJE MOMČADI NASTAVLJAJU NATJECANJE

Danas je u Pleternici odigrano finale kupa za Juniore u kojem su nogometaši Slavije ugostili vršnjake iz požeške Slavonije. Nakon zanimljivih, dinamičnih 90 minuta domaći juniori su kapitalizirali bolju igru i došli do uvjerljivog slavlja.

SLAVIJA – SLAVONIJA  3:0

Strijelci: 1:0 Stanić (34′), 2:0 Bognar (60′), 3:0 Dorić (61′)

Od samog početka nogometaši Slavije preuzeli su inicijativu i pokušavali doći do početne prednosti, no Slavonija je bila kompaktna i nije dozvolila puno toga napadačima domaćih. U dva navrata obrana gostiju napravila je nevjerojatne greške, najprije su u mrtvu šansu gurnuli Mikića čiji je udarac u situaciji 1 na 1 sjajno obranio Pojer, a drugi puta su poslužili Stanića koji nije propustio priliku i donio je vodstvo domaćinu.

U drugom poluvremenu domaćin je ušao opreznije, Slavonija nije imala što čekati pa su zaigrali ofanzivnije, no i dalje nisu bili opasni pred domaćim golom. Slavija je utakmicu odlučila u samo dvije minute nastavka. Najprije je kapetan i najbolji igrač utakmice Dino Bognar u 60. minuti zabio iz slobodnog udarca s desne strane, gotovo sa same aut linije. Oštar ubačaj nitko nije dirao, Pojer je ostao ukopan i lopta je završila u mreži. Samo minutu nakon toga Dorić se pobrinuo za potez utakmice. S lijeve strane je ušao u kazneni prostor, oslobodio se dvojice čuvara i prekrasno pogodio suprotnu malu mrežicu za 3:0. U posljednjoj minuti gosti su imali prigodu umanjiti poraz iz kaznenog udarca, ali udarac Mirka Solde zaustavio je domaći vratar Fabijan Šivo koji se čak nije niti bacio nego je dugim rukama uspio “dokučiti” loptu iz lijevog kuta.

slavija slavonija juniori00001 slavija slavonija juniori00038 slavija slavonija juniori00037 slavija slavonija juniori00036 slavija slavonija juniori00035 slavija slavonija juniori00034 slavija slavonija juniori00033 slavija slavonija juniori00032 slavija slavonija juniori00031 slavija slavonija juniori00030 slavija slavonija juniori00029 slavija slavonija juniori00028 slavija slavonija juniori00027 slavija slavonija juniori00026 slavija slavonija juniori00025 slavija slavonija juniori00024 slavija slavonija juniori00023 slavija slavonija juniori00022 slavija slavonija juniori00021 slavija slavonija juniori00020 slavija slavonija juniori00019 slavija slavonija juniori00018 slavija slavonija juniori00017 slavija slavonija juniori00016 slavija slavonija juniori00015 slavija slavonija juniori00014 slavija slavonija juniori00013 slavija slavonija juniori00012 slavija slavonija juniori00011 slavija slavonija juniori00010 slavija slavonija juniori00009 slavija slavonija juniori00008 slavija slavonija juniori00007 slavija slavonija juniori00006 slavija slavonija juniori00005 slavija slavonija juniori00004 slavija slavonija juniori00003 slavija slavonija juniori00002