/Izvješća s Nexeovih utakmica mlađih kategorija VIKEND MLADIH GROMOVA
nexe juniori

Izvješća s Nexeovih utakmica mlađih kategorija VIKEND MLADIH GROMOVA

Izvješća s Nexeovih utakmica mlađih kategorija.
Ponedjeljkom ćemo objavljivati detaljnija izvješća sa svih utakmica Nexeovih mlađih selekcija.
Tako ćete na jednom mjestu, uz sam rezultat, moći pročitati i najzanimljivije detalje s utakmica, pogledati statistiku, a sigurno će biti mjesta i za pokoju fotku.

2.HRL Istok
Nexe2-Županja 36:31 (16:17)

5.kolo
ŠŠD OŠ Kralja Tomislava, Našice
Gledatelja 200

NEXE2: I.Poljak (10 obrana), Vulić 4, Greganić, Bolanča 1, Delić, Baričević 10, Ladnjak (7 obrana), Stošić, Šafar, Kovačević 4, M.Poljak, Brnjak, Malkoč 1, Hajmiler 3, Dundović 3, Ivanković 10.
Trener: Matko Zrilić
ŽUPANJA: Klačar, Branšteter, Andrija Juzbašić, Lasić 3, Prkić, Bukulin 7, Nujić 3, Alen Juzbašić 5, Doknjaš, Lovrić 6, Mlakić 3, Jurković 4, Nađ (8 obrana).
Trener: Mihovil Ostružnjak

SEDMERCI: Nexe2 4/4 (Ivanković 4/4), Županja 3/4 (Lasić 2/2, Mlakić 0/1)
ISKLJUČENJA: Nexe2 12 minuta, Županja 16 minuta

Matko Zrilić, trener

Nakon dvije uvodne pobjede upisali smo dva poraza i stoga nam je pobjeda u ovoj utakmica bila prijeko potrebna kako zbog samih bodova, tako i zbog povratka samopouzdanja.
Ekipa Županje fizički je dominantnija od naših momaka koji su uz to i mlađi 10-ak godina u prosjeku!
Samo smo utakmicu dobro otvorili, radili sve što smo dogovorili i uvježbavali te poveli i četiri razlike sredinom prvog dijela. Do poluvremena su gosti okrenuli rezultat u svoju korist (16:17) iako smo i dalje igrali dobro, ali izostala je prava podrška vratara i loša realizacija zicera. Naši vratari su kadeti i nikako im se ne može išta zamjeriti.
Na poluvremenu je plan bio i dalje se držati dogovora, čvrsto smo odlučili pobijediti!
U nastavku smo odigrali na stvarno visokom nivou i uspjeli slomiti ekipu Županje. Svi igrači dali su svoj doprinos pobjedi i nema potrebe bilo koga posebno isticati osim Ivankovića koji je zabio 10 golova, od čega 5 iz sedmeraca, i Baričevića koji je također zabio 10 golova.
Sljedeće kolo smo u Valpovu i nadamo se dobroj igri i pobjedi!

Županijska liga, 2001. godište
Nexe-Osijek 17:37 (11:15)

4.kolo
Gledatelja 100

NEXE: Sambolec, Vidaković 3, R.Šafar 1, Kuricek, Kruljac, Košturjak, Zahirović, Kolembus, Janeski 2, Stanković 1, Đurđević 2, Lukić, Šarić 6, Mezak Vuk, J.Šafar 1, Kalabić 1.
Trener: Ivan Tomičić
OSIJEK: Hećimović, Šenk 3, Kuže 5, Cickai 8, F.Carević, Spajić 4, Bošnjak, Cesar 7, Mesarić, Hajduković 5, Vuleta, A.Carević 1, Trelec 4.
Trener: Domagoj Kuže

SEDMERCI: Nexe 3/4 (J.Šafar 1/1, Stanković 1/1, Kalabić 1/1, Janeski 0/1), Osijek 2/2 (Kuže 1/1, Cickai 1/1)
ISKLJUČENJA: Nexe 4 minute, Osijek 2 minute

Ivan Tomičić, trener

Prvo smo poluvrijeme bili ravnopravni, gubili 4 razlike uz nekoliko promašenih zicera. U nastavku utakmice Osijek se odvojio na 7-8 razlike pa sam priliku u igri dao svim svojim igračima. Gosti su veći dio utakmice igrali s 2001.godištem, a mi s 2002/2003. U ovoj dobi to dosta znači. Nama je utakmica odlično poslužila, Osijek je i tjelesno puno jača momčad. Dok smo imali snage pružali smo dostojan otpor.

1.HRLDA Istok
3.krug
ŠD Tomislav Pirc, Požega
Gledatelja 300

Lipa-Nexe 12:16 (8:10)

LIPA: Nagi, Josipović 4, Stokić, Čilić 4, Karačić 2, Frajfogel, Kunce, Major, Salvador, Tepurić 2.
Trener: Jaroslav Šeba
NEXE: Sabljak, Teskera 1, Puhanić 4, K.Božić, A.Božić 4, Kolarić 2, M.Lovrić, Orešković, Kvastek 1, Markulić, Hrkač, T.Lovrić, Pritišanac, Stojaković 1, Javorček 3, Ugljanac.
Trener: Zoran Krivošija

SEDMERCI: Lipa 2/2 (Tepurić 2/2), Nexe 4/7 (Javorček 3/3, A.Božić 1/2, Puhanić 0/2)
ISKLJUČENJA: Lipa 4 minute, Nexe 4 minute

Nexe-Požega 17:16 (7:9)

NEXE: Sabljak, Teskera, Puhanić 5, K.Božić 3, A.Božić 2, Kolarić 2, M.Lovrić, Orešković, Kvastek, Markulić 3, Hrkač, T.Lovrić, Pritišanac, Stojaković, Javorček 2, Ugljanac.
POŽEGA: Štetić, B.Vuković 3, Gitt 2, Blažević 4, Mikala, Glasnović 4, Pisker 3, Bajt, Vukosavljević, Mandić, K.Vuković.

SEDMERCI: Nexe – , Požega 1/4 (Glasnović 1/1, Pisker 0/1, Blažević 0/1, Bajt 0/1)
ISKLJUČENJA: Nexe 6 minuta, Požega 4 minute

Županijska liga, 2005/06. godište
Nexe-Petrijevci 17:21 (9:11)

4.kolo

NEXE: Mirković, Božić 6, Magličić 3, Tomljanović, Ivanek, Stojaković, Kubica (8 obrana), Grabar 1, Vincan, Makaj 1, Bažok, Ilišin, Keglević, Javorček 6, Topalović.
Trener: Ivan Pavić
PETRIJEVCI: Maltar 8, Herceg 1, Škoro 2, Hladki 8, Jusičić 1, Reiter 1, Karšić.
Trener: Igor Pavišić

SEDMERCI: Nexe 1/1 (Javorček 1/1), Petrijevci 2/3 (Maltar 1/2, Hladki 1/1)
ISKLJUČENJA: Nexe 6 minuta, Petrijevci 4 minute

Ivan Pavić, trener

U subotu je odigrana prvenstvena utakmica u Našicama između Nexe-a i Petrijevaca. Do rezultata 17:17 vodstvo se izmjenjivalo malo na domaćoj malo na gostujućoj strani. Nakon tog neriješenog rezultata u zadnje tri minute došlo je do nekoliko ishitrenih šuteva koje su protivnici kaznili i odnijeli pobjedu. Najbolji igrači u domaćoj ekipi bili su Karlo Božić i Stjepan Javorček obojica sa 6 pogodaka.

Marko Blažević, trener

Iako je ovo liga 2006/07. godišta, mi smo utakmice odigrali s mlađim godištem, 2008/2009. Na turniru smo se podijelili u dvije ekipe – Nexe1 u kojoj su bili polaznici rukometne škole koji treniraju godinu dana, a u drugoj, Nexe2, oni koji su počeli s treninzima prije samo mjesec dana. Obje ekipe su izvrsno odigrale i suprotstavile se 2 godine starijim ekipama Đakova i Sedmerca. Svaka pohvala za njihov trud i napredak u radu.

Tako je protekao vikend uz mlađe dobne kategorije rukometnog kluba Nexe. Slijedeća nas uzbuđenja očekuju vrlo brzo…