/Hrvatska U-14 svladala Makedoniju u prvom kolu turnira Fam Trophy SVLADANI MAKEDONCI - HRVATSKA U-14 POBJEDOM OTVORILA TURNIR U CRNOJ GORI
hrvatska u-14 hns

Hrvatska U-14 svladala Makedoniju u prvom kolu turnira Fam Trophy.

U prvom kolu turnira FAM Trophy Hrvatska U-14 pobijedila je nacionalnu selekciju Makedonije rezultatom 1:0.

U-14: HRVATSKA – MAKEDONIJA 1:0 (0:0)
FAM Trophy, Podgorica.

Strijelci: 1:0 – Jakir (62′)

Hrvatska: Kovač, Vukman, Jakopović, Čubelić (od 45′ Milošević), Pelivan, Mižić, Škugor (od 59′ Čengić), Lazar, Tornato (od 45′ Matanović), Ivanović (od 36′ Krolo), Petrović (od 59′ Jakir). Izbornik: M. Ivančić.

Hrvatska U-14 otvorila je svoj nastup na prijateljskom turniru FAM Trophy susretom s Makedoncima te je ubilježila minimalnu pobjedu.

Jedini, pobjedonosni pogodak postigao je Jakir u 62. minuti, samo tri minute po svom ulasku na teren.

U drugoj utakmici prvog kola sastale su reprezentacije domaćina Crne Gore te Srbije. Nakon neriješenih 1:1, Srbija je pobijedila boljim izvođenjem jedanaesteraca.