/Hattrick Ujheljia za pobjedu Vardarca! 2. ŽNL BELI MANASTIR
baranja 2. žnl

Hattrick Ujheljia za pobjedu Vardarca! 2. ŽNL BELI MANASTIR

U 20. kolu 2. ŽNL Beli Manastir Dinamo se popeo na 3. mjesto, Radnički na 6. mjesto, Šokadija na 9. mjesto, Međimurec na 12. mjesto i Polet na 13. mjesto.

Susret između Grabovca i Bratstva završio je rezultatom 3:2. Domaći su poveli u 11. minuti golom Ćupurdije, u 6. minuti zabija Markan, a u 78. minuti iz kaznenog udarca precizan je Brumen. Za gostujuću ekipu iz kaznenog udarca u 45. minuti zabija Zaboš, a u 88. minuti zabija Nikolić.

U utakmici između Belja i Mladosti /D/ konačni rezultat je 3:0. Golove za domaću ekipu postigli su Pušelj u 19. minuti, Božić u 34. minuti i Piršl u 43. minuti.

Dvoboj između Mladosti /Č/ i Radničkog završio je rezultatom 2:4. Domaći su poveli u 1. minuti golom Šimuneka, a u 36. zabija i Nad, za gostujuću ekipu prezizni su bili Oreški u 4. minuti, Maleta Dino u 44. minuti, Maleta David u 51. minuti i Kuštro u 88. minuti.

U susretu između Petlovca i Vardarca konačni rezultat je 1:6. Kod gostiju najraspoloženiji je bio Uhelj sa tri pogotka u 19., 58. i 89. minuti, dva gola zabio je Kiš u 13. i 30. minuti, a jedan Sekanić u 25. minuti, dok je kod domaćih jedini pogodak zabio Mavrin u 62. minuti.

Utakmica između Columbusa i Dinama završila je rezultatom 0:1. Za domaće jedini pogodak postigao je Pavlović u 22. minuti utakmice.

U dvoboju između Šparte i Međimurca konačni rezultat bio je 1:2. Gosti su poveli golom Šipure u 6. minuti, a u 23. minuti bio je precizan i Šekutor. Kod domaćih je zabio Đulinac u 16. minuti.

Susret između Poleta i Međimurca završio je rezultatom 2:1. Za domaće dva gola je zabio Laczo u 30. i 46. minuti, a za goste je zabio Piršl u 89. minuti iz kaznenog udarca.

U 21. kolu 2. ŽNL Beli Manastir odigrat će se utakmice između Poleta i Grabovca, Šokadije i Šparte, Međimurca i Columbusa, Dinama i Petlovca, Vardarca i Mladosti /Č/, Radničkog i Belja te Mladosti /D/ i Bratstva.