/Hašk ne da vrh, golijada u Šiškovcima FRANKOPAN DRŽI KORAK ZA VODEĆIMA
hašk sokol fb

Hašk ne da vrh, golijada u Šiškovcima FRANKOPAN DRŽI KORAK ZA VODEĆIMA

Odigrano je peto kolo 1.ŽNL VSŽ nakon kojega je i dalje na čelu HAŠk koji je slavio protiv Croatije. U Šiškovcima je palo čak sedam pogodaka, a Budućnost je pobjedom korak iza lidera. Frankopan također drži ritam, Vrbanje je malo posustala, ali bod u Negoslavcima je svakako vrijedan. Tomislav, Borac i Fruškogorac su se vratili pjevajući s gostovanja, Sinđelić ostavio bodove u Trpinji.

5 08.09.2019 16:30 Soljani Slavonija – Fruškogorac 2:4

Gost je pokazao mojim momcima kako se bori za svoj klub,očito je utakmica u Vrbanji bila samo jedna predstava koju ćemo teško ponoviti. Sportski pozdrav svim akterima utakmice koja je trebala biti prava, ali domaćin nije došao na utakmicu. Trener Mladosti Dražen Dikonić

Danas smo pokazali da možemo igrati na rezultat kada nam je najpotrebnije. Navijači ne pamte kada smo ovdje pobijedili tako da nam je ova pobjeda još slađa. Strijelci su bili Martin Bilić u 33’ i  Roberto Krezo u 90’. Domaćin korektan kao i suci predvođeni Šiklićem. Ekipi Vođinaca sa trenerom Dikonićem želim sreću u nastavku prvenstva – Mirko Godanj, Tomislav Cerna.

1

Gosti došli sa jednim planom da kroz čvrsti defanzivni blok oduzmu loptu i pošalju je direktnim pasom na svog danas najboljeg igrača Nikoljačića uhvate nasu obranu na širokom prostoru, sto im je i pošlo za rukom. Mi se sa druge strane nismo snašli u toj po mom mišljenju pregruboj igri i jednostavno nismo mogli razviti brz protok lopte. Pokušavali smo sa nekoliko varijanti od kojih je jedna prošla kada smo zabili drugi gol. Ruku na srce oba gola smo dali kasno u poluvremenima stoga možemo biti zadovoljni bodom. Pomoćni suci vrlo dobri – Josip Tunjić Negoslavci

Dobra utakmica u Negoslavcima, teren za pohvalu domaćin također. Realan rezultat 2-2 u kojem imam osjećaj da smo bili bliže 3 boda. Strijelci Nikoljačić F, i Zadro A. Domaćinu sretno dalje – Mladen Zadro Vrbanja

2

Kako smo očekivali, teška utakmica za nas, gosti su puno bolja ekipa nego to pokazuje bodovni saldo, kada se malo priviknu na ovu ligu bit će svima ozbiljan protivnik, došli su vrlo motivirani, borbeni. Mi smo imali I ljepših igara, a ostajali bez bodova, ovako bodovi pokrivaju nešto čime nisam zadovoljan, moramo više jer smo stvorili 5-6 matnih pozicija. Čestitke mojim dečkima za izniman trud. Svima sportski pozdrav! – Ivan Lukić, Hašk Sokol.

3

Utakmicu smo odigrali dosta dobro u polju, imali 90 minuta dobru igru, a nažalost na kraju izgubili 2:1.Gostima čestitke na pobjedi, a mi moramo popraviti realizaciju jer smo promašili previše. Sportski pozdrav iz Gunje – Milan Matijević Jadran

Dobra utakmica pravi susjedski derbi, moja ekipa i mirnija iskusnija  pobjeđuje jako dobru momčad , Jadrana.Trener Borca Željko Lučić.

4

Mario Butković trener Frankopana : zaslužena pobjeda – prvo poluvrijeme smo igrali slabije što gosti koriste i vode , u svlačionici se dogovoramo i odlučnije krećemo i preokrećemo rezultat koji je mogao biti i uvjerljiviji, gosti dobra ekipa.

Vrlo dobro prvo poluvrijeme gdje sredinom prvog dijela pogotkom Savića dolazimo u vodstvo. Drugi dio iz pomalo sumnjivog jedanaesterca domaćin poravnava i tu počinju naši problemi. Zaslužena pobjeda domaćina kojem želim sretno u nastavku prvenstva. Mi se okrećemo sljedećem susretu gdje na dolazi odlična ekipa Šiškovaca – Dalibor Dujković Vidor

5

Prava prvenstvena utakmica, prava borba za bodove pred velikim brojem gledatelja. Slavonac prvo poluvrijeme bolji, spretniji i sretniji, dok je moja ekipa drugo poluvrijeme izašla sa karakterom i željom da utakmicu okrenu u svoju korist. Golovima Kovačića dva, Drmića i Jurčevića u tome su i uspjeli. Nakon trećine polusezone imamo ugodnu poziciju, ostvarili smo ono što smo htjeli, imamo miran tjedan pa na gostovanje kod dobre ekipe Vidora, gdje ćemo pokušati nastaviti niz. Gostima iz Gradišta puno sreće u daljnjem djelu prvenstva – Zoran Rubić Budućnost

6

7

Zaslužena pobjeda gostiju iz Iloka. Mi smo bili loši, počevši od mene, ništa danas nismo dobro napravili. Zabili smo golove u naših 10 dobrih minuta (Tufegdžić, Lazar), preostalo vrijeme su gosti bili bolji – Bruno Ešegović Slavonija Soljani

Dobili u Soljanima 2:4, svaka čast mojim dečkima danas kakvu su utakmicu odigrali u gostima to može samo ekipa koja ima karakter. Predvođeni kapetanom Markom Poletom koji je bio nerješiva enigma za domaću obranu – Siniša Boban, Fruškogorac.