/Hašk bolji od Borinaca, Negoslavci namučili prvaka RADNIČKI UVJERLJIVOM POBJEDOM DO DRUGOG MJESTA
hašk- radnički slika

Odigrano je 29.kolo 1.žnl VSŽ.
Hašk bolji od Borinaca iz Jarmine, dok su Negoslavci namučili prvaka Dilja. Radnički uvjerljivom pobjedom skočio na drugo mjesto i osigurao ulazak u međužupanijsku ligu. Slavonac slavio visokom pobjedom protiv Vrbanje, Slavonija nije uspjela uzeti bodove Tomislavu. Zrinski bolji od Bršadina, Borac uzeo bodove Slavoncu. Mladost protiv Fruškogorca dva puta u prednosti, ali nedovoljno.

NK TOMISLAV Cerna : NK SLAVONIJA Soljani 4:0 (Kuterovac 2x, Đurić, Stepić)

Već u 1. minuti dolazimo u vodstvo preko Đurića i taj gol je utjecao na tijek utakmice u koji su moji igrači dobili samopouzdanje dok su gosti potonuli. Do kraja utakmice smo dali još tri gola uz dosta šansi kako sa naše tako i njihove strane. Iako smo igrali bez 5 standardnih igrača na terenu se to nije vidjelo. Ovom prilikom bih čestitao svojim igračima na prikazanoj igri, trudu i zalaganju . Danas su nam se priključila i četiri juniora koji su pokazali da mogu konkurirati za sastav. Moram se pohvaliti kako ekipa NK Tomislav ima sve domaće igrače što je rijetkost u današnje vrijeme i to je najveće bogatstvo ovoga kluba. Ekipi Soljana sa trenerom Ešegovićem želim sreću u zadnjem kolu. Sportski pozdrav – izjavio je Mirko Godanj, Tomislav Cerna.

Igrali smo odlično, domaćin zasluženo pobjedio 4:0, sudac i domaćin svi korektni, svima puno sreće – kratko nam je rekao Bruno Ešegović, Slavonija Soljani.

tomislav - slavonija

NK HAŠK-SOKOL S.Jankovci : NK BORINCI Jarmina 2:0

Sretnije i spretnije smo pobijedili po meni najbolju ekipu nakon Dilja. Gosti su ozbiljna ekipa, dobro vođeni, znaju nogomet, sretni smo nakon toliko neriješenih utakmica godi pobijediti viceprvaka, lijepa utakmica. Momcima iz Jarmine želimo sreću, danas ste nam ipak pokazali zašto ste na vrhu, respekt, malo više smo željeli, moguće, sve drugo je vrlo korektno kao i sudačka trojka koja se uklopila u ovaj lijep nogometni susret, lijep pozdrav – komentar je Ivana Lukića, Hašk Sokol S. Jankovci.

hašk sokol - borinci

NK SLAVONAC Gradište : NK VRBANJA Vrbanja 7:1

NK RADNIČKI Županja : NK VIDOR-MATIJEVIĆ S. Laze 6:1 (Bukva E. 4, M.Leutar, Bukva B.)

Prvo poluvrijeme 1:0, gosti su se držali, imali su jednu prigodu, mi smo imali jedno četiri do pet prigoda, nismo zabili. Drugo poluvrijeme je bila jednosmjerna utakmica, zabili smo pet golova, a primili jedan. Čestitao bih dečkima na ovoj pobjedi i rezultatu, plasmanu, sad smo među tri ekipe i možemo razmišljati o većem rangu natjecanja – prokomentirao Andrija Besek, Radnički Županja.

NK ZRINSKI Bošnjaci : NK BRŠADIN Bršadin 4:2 (Lešić, Naglić J., Kvesić, Naglić S.)

U posljednjoj utakmici pred domaćim gledateljima upisali smo još jednu pobjedu,protiv Bršadina je bilo 4:2.Odlično smo počeli,u 2.min.smo poveli, a u prvih 15 minuta imali prečku i 4-5 odličnih prilika, ali njihov golman je bio nesavladiv.Slijedi opuštanje što gosti kažnjavaju za 1:1.Ponovo smo poveli u zadnjim minutama prvog poluvremena.Drugo poluvrijeme dosta ležernije pogotovo s naše strane – izjavio je Drago Trojan, Zrinski Bošnjaci.

Utakmica koja i nije imala veliki značaj, pošto smo već ispali iz lige, došli smo, odigrali smo fer i korektnu utakmicu. Prvo poluvrijeme su poveli 1:0, mi izjednačili, tu naš igrač dobije crveni karton, i oni u zadnjoj minuti zabiju gol. Drugo poluvrijeme oni poveli sa 3:1, smanjili na 3:2, na kraju 4:2. Zaslužena pobjeda domaćina – komentar je Branislava Mirkovića, Bršadin.

HNK FRUŠKOGORAC Ilok : NK MLADOST Vođinci 3:2

Gubili dva puta, dva puta se vraćali, na kraju je mogao možda biti i malo veći rezultat u našu korist, dosta smo promašili, ali sve u svemu zadovoljni smo pobjedom – komentirao je Siniša Boban, Fruškogorac Ilok.

Falilo nam je 6-7 standardnih igrača, igrali su uglavnom juniori. Ne mogu dečki izdržati taj tempo, mladi su igrači, još ima jedno kolo pa ćemo se prestrojit, malo se pojačati – izjavio je Ivica Cvitkušić, Mladost Vođinci.

fruškogorac-mladost v

NK BORAC Drenovci : NK SLAVONAC Komletinci 4:3

Po meni smo dobro igrali ali smo pravili individualne greške da je to strašno. Gubili smo 1:0, poveli smo na 1:2, bili bolji cijelo prvo poluvrijeme, trebali dovršiti utakmicu. Drugo poluvrijeme ušli u utakmicu nonšalantno, lako ćemo. Svirao im kazneni, jeli bio ili nije, nemam pojma. Težak je bio teren, kiša je dosta padala tu. Dominirali smo cijelu utakmicu, izjednačili na 3:3 iz kaznenog udarca isto, nakon dvije minute nam zabiju gol, nemam pojma ni kako je to ušlo ali eto, zaslužena pobjeda domaćina – prokomentirao je Mario Đurković, Slavonac Komletinci.

NK NEGOSLAVCI Negoslavci : NK DILJ Vinkovci 2:3 (Erić)

Odigrana je utakmica sa novim prvakom, mislim da smo pružili jednu odličnu utakmicu protiv njih iako smo izgubili. Po meni, možda da ne pretjeram ali mislim da je realan rezultat trebao biti neriješen. Njihova ekipa je spremnija, više snage imaju, mislim da je to presudilo. Ovim putem im čestitam i želim svu sreću u međužupanijskoj ligi – komentirao je Nikola Sredojević, Negoslavci.
Tvrda, muška i čvrsta utakmica, ali fer i korektna od strane domaćina, pobjeda otišla na našu stranu uz mogu reći malo bolji pristup igri i smatram da sva tri boda su zaslužena. Čestitke domaćinu na fer i korektnoj igri i na ugodno prijemu kod njih ovdje – izjavio Marko Novoselac, pomoćnik trenera, Dilj Vinkovci.