/Graničar osvojio bod u Podcrkavlju (VIDEO) ČETIRI POGOTKA SU PALA NA ZANIMLJIVOM SUSRETU
podcrkavlje fb

U jednoj od zanimljivijih utakmica 1. kola Druge Županijske nogometne lige – skupine centar u Podcrkavlju je istoimeni domaćin ugostio Graničar. Ekipa iz Brodskog Varoša najavila je ambiciju plasmana u vrh ljestvice, dok slične planove imaju i u Podcrkavlju. Utakmica je opravdala epitet tzv. derbija kola s obzirom da je bila vrlo zanimljiva, borbena i sa 4 gola. Na kraju je završilo s podjelom bodova 2:2 te su s tim rezultatom naravno više sretni gosti. Bliže pobjedi bilo je Podcrkavlje koje osim što je 2 puta imalo vodstvo nije iskoristilo prigode za pobjedu.

Sudac Danijel Rister imao je puno ruke posla te je u borbenoj na trenutke i nervoznoj utakmici pokazao 11 žutih i jedan crveni karton. Domaće je u vodstvo od 1:0 iz kaznenog udarca u vodstvo doveo Matija Orešković da bi do poluvremena Martin Krpan izjednačio na 1:1. U nastavku je najbolji domaći igrač Matej Plivelić u 50. minuti ponovno Podcrkavlje doveo u vodstvo sada s 2:1, da bi 12. minuta kasnije iskusni Ivan Matijević iz precizno izvedenog slobodnog udarca poravnao na konačnih 2:2. (Josip Šebalj)