/Grabovac odjurio na +6 2. ŽNL NS BELI MANASTIR
belje

Grabovac odjurio na +6 2. ŽNL NS BELI MANASTIR

Nogometaši Grabovca stigli su do jesenskog naslova prvaka, tek ih puka teorija dijeli od službene potvrde. Grabovac je u 11. kolu upisao gostujuću pobjedu u Mirkovcu, dok im je veliku pomoć pružio najveći prošlosezonski konkurent Mladost koja je slavila u Vardarcu.

Nije Grabovac lako došao do pobjede protiv Radničkog, tek su u drugom dijelu slomili otpor čvrstog domaćina. Ćupurdija je u 67. minuti donio početnu prednost lideru, a pobjedu je 10 minuta prije kraja potvrdio Sambol. Nemanja Rančić apsolutni je junak Draža, ali i Grabovca. On je autor sva tri pogotka Mladosti u Vardarcu u jednoj vrlo dobroj utakmici u kojoj su i jedni i drugi imali svoje prilike za pobjedu, a gosti su se tu pokazali bolji i odnijeli sva 3 boda.

Za potpuno savršenu priču iz kuta Grabovca pobrinuo se Dinamo koji je u derbiju kola pobjedio Bratstvo i preuzeo njegovu treću poziciju s velikih 10 bodova manje od lidera. Bognar i Nađ bili su strijelci za Dinamo, prvi u završnici prvog, a potonji u završnici drugog dijela. Mladost iz Čeminca upisala je uvjerljivu pobjedu nad Šokadijom, slavili su rezultatom 6:0 uz tri dvostruka strijelca Nađa, Damjanovića i Vidovića. Šparta je u Kneževu pobjedila Columbus u susretu u kojem se istaknuo Luka Pecak koji je postigao 2 od 3 pogotka svoje momčadi. Preostala dva susreta završena su podjelom bodova, Međimurec i Belje odigrali su bez pogodaka, a Mesar i Brumen su postigli po jedan u dvoboju Poleta i Petlovca.