/Grabovac djeluje nezaustavljivo VODEĆI OSTVARILI POBJEDE
vardarac2

Grabovac djeluje nezaustavljivo VODEĆI OSTVARILI POBJEDE

U odigranom 7. kolu baranjske 2. ŽNL postignuto je čak 38 pogotaka, s tim da je na dvije utakmice palo njih 18.

Najuvjerljiviju pobjedu ostvarila je ekipa Grabovca koja je u gostima posljednjeg Ribara svladala s čak 1:7, uz hattrick Danijela Šileša i tako nastavila niz nepobjedivosti, tj. niz pobjeda od početka sezone. Bratstvo je ugostilo Belje i tek pred kraj susreta slomili su otpor gostiju i rezultatom 3:2 osvojili sva tri boda. Mladost iz Draža je ugostila Petlovac i gubila 1:0 kada je Josip Balatinac odlučio ostaviti sva tri boda u Dražu i s dva pogotka preokrenuo rezultat u njihovu korist, završilo je 2:1. Pretposljednji Međimurec je ugostio Vardarca i pružio dobar otpor gostima koji su rezultatom 1:3 uspjeli osvojiti sva tri boda. Columbus i Šokadija odigrali su utakmicu s čak 10 pogodaka, u utakmici punoj preokreta deblji kraj je izvukao domaćin i prepustio sva tri boda gostima koji su se bolje snašli u golijadi i pobjedili s 4:6. Jedinu neriješenu utakmicu odigrali su Polet i Mladost, kada je Polet u 89. minuti postigao pogodak za 2:1 mislili su kako su ostavili sva tri boda kod kuće, ali je Mladost u posljednjoj minuti iz jedanaesterca ipak došla do boda. U Baranjskom Petrovom Selu je gostovala Šparta i u derbiju začelja pobjedila rezultatom 2:4 za koliko toliko mirniji nastavak natjecanja.