/Grabovac na +19 od prvog pratitelja 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA BELI MANASTIR
belje

Grabovac na +19 od prvog pratitelja 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA BELI MANASTIR

Kod baranjskih drugoligaša je sve poznato, Grabovac je odavno osigurao naslov prvaka i sada do kraja samo povećava svoju prednost u odnosu na Vardarac i ostatak društva, te se već polako sprema za 1. ŽNL koja bi trebala biti njegova realnost u sljedećoj sezoni s obzirom da je izgledno da kvalifikacija neće biti.

Marko Liović bio je dvostruki, a vratar Aleksandar Brumen siguran izvođač kaznenog udarca za rutinsku pobjedu prvaka protiv Radničkog. Mladost i Vardarac su u Dražu remizirali iako je najbolji pojedinac Vardarca, Ištvan Ferenc, dva puta svoju momčad dovodio u vodstvo. Bratstvo je s 3:0 svladalo Dinamo, prvi su pogodak postigli u 7. minuti, drugi u 73. a treći je djelo igrača s brojem sedam Stevana Petrovića u 77. minuti! Belje se nije uspjelo skupiti za domaću utakmicu protiv Međimureca, krenuli su s 8 igrača, pa i takvi poveli i odradili prvo poluvrijeme u kojem su gosti naravno preokrenuli, da bi se na opće iznenađenje početkom drugog dijela dogodila ozljeda i prekid utakmice. Zanimljivo je bilo u dvoboju Mladosti i Šokadije, a nakon uzbudljivih 90 minuta bodovi su podijeljeni uz po dva pogotka u svakoj mreži. Dvojac koji se bori za ostanak, Polet i Šparta zabili su po dva pogotka, no na bodovnom planu napretka nema. Polet je vodio, imao bod u džepu do posljednje minute, no tada im ga je iz ruku izbio Mesar i donio Petlovcu sva tri! Columbus je za sat vremena stigao do 4:0 protiv Šparte koja je u sljedećih pola sata uhvatila isti ritam, postigla dva pogotka, ali nedovoljno za išta više osim napuštanja Suze sa suzom u oku.