/Golijada u Srijemskim Lazama, slavlje Radničkog u Županji NA OBA SUSRETA PO JEDNO ISKLJUČENJE
radnički žu fb

U Srijemskim Lazama su gledatelji vidjeli vrlo efikasan susret s osam postignutih pogodaka. Gosti su vodili, domaći stizali, na kraju svakom po bod. Ćuk i Blekić po dva puta zabijali za Mladost koja je od 30.minute igrla s desetoricom. U Županji nova pobjeda domaće momčadi koja je u svakom poluvremenu postigla po jedan pogodak, a od 60.minute je imala igrača manje nakon što je žute kartone upario strijelac Igor Čavlović. Drugi pogodak je djelo Davora Dubravca.

NK VIDOR-MATIJEVIĆ S. Laze : NK MLADOST Vođinci   4:4

Teška i jako nerovozna utakmica u kojoj je svega bilo golova, kazneni udaraca i crveni kartona. Gubili smo cijelu utakmicu no na kraju smo uspjeli uzvući bod u 93.minuti. Gosti jedna odlična ekipa koja ne zaslužuje mjesto na tablici imali su priliku danas da nas dotuku na 2-4 i 3 -4 no međutim naš golman Dino Slavić je sve obranio. Gostima čestitam na igri i želim im sretno dalje. Čestitam mojim momcima na požrtvovnoj igri – izjavio je Dalibor Dujković, Vidor.

Imalo smo nekakve situacije koje nismo pogodili, igrali smo vrhunski, nitko nas nije natrčao do sada i baš mi je drago za pristup igrača. Od 23.minute smo igrali bez isključenog igrača, nije mi jasno isključenje i jedanaesterac. Vodili smo sa igračem manje, utakmica dobra puna ritma – prokomentirao je Ivica Cvitkušić, Mladost Vođinci.

laze

NK RADNIČKI Županja : NK ZRINSKI Bošnjaci   2:0

Prava prvenstveno utakmica gosti bolje ušli u utakmicu prvih 20 minuta imali posjed i pritisak bez prilika. Pred kraj prvog dijela nakon naše prilike jedanaesterac nakon kojeg smo proveli. U 58 minuti ostajemo a igračem manje no unatoč tome zabijamo za 2:0. Čestitam igračima na zasluženoj pobjedi protiv čvrstih i organiziranih gostiju – izjavio je Andrija Besek, Radnički.

Ponovo smo izgubili nakon dva prekida,prvi gol sa 11m.,drugi iz slobodnog udarca.Imali smo posjed nakon isključenja domaćeg igrača ali nismo bili konkretni i opasni u fazi napada.Čestitke Radničkom na pobjedi a mi se nadamo boljoj igri u utakcici sa Slavoncem iz Gradišta – prokomentirao je Drago Trojan, Zrinski.