/Fruškogorac s punim plijenom iz Cerne, Dilj na bod do Tomislava HAŠK SLAVIO U DERBIJU, SLAVONIJA SE RASPUCALA, SLAVONAC DOBIO VRBANJU, ZRINSKI POBJEGAO S DNA...
cerna fruškogorac fb

Zanimljivo međukolo odigrano je u Prvoj ŽNL VSŽ! Pobjedu je u Cerni izvojevao Fruškogorac te maksimalno zakuhao borbu za vrh. Dilj i Slavonac su slavili pa se razmak smanjio. Dilj je na minus jedan, Slavonac zaostaje šest bodova no ima još puno do kraja. Zrniski je napravio veliku pobjedu i s tri boda pobjegao s dna, novi fenjeraš je Budućnost. Slavonija iznimno napadački raspoložena protiv Bršadina, Nosteria ušla u seriju. U Antinu bez pogodaka, a Hašk konačno hvata pravu natjecateljsku formu.

NK SLAVONIJA Soljani NK BUDUĆNOST Šiškovci 7:0

NK TOMISLAV Cerna – HNK FRUŠKOGORAC Ilok  1:3 (Boban,Rimar,Tadić)

– Borbena, čvrsta utakmica. Mislim da smo zasluženo pobijedili. Želim sve najbolje ekipi Cerne u borbi za prvaka – kratko je komentirao trener gostiju Marko Tadić.

NK SLAVONAC Gradište – NK VRBANJA Vrbanja  3:0 (Hodak, Galović, Adlešić)

Zasluženo dobili ekipu Vrbanje 3-0 golovima Hodaka, Galovića i Adlešića. Odigrali su dečki odličnu utakmicu iako nam je nedostajalo 6 igrača. Zamjene su opravdale povjerenje i sad ulazimo mirno i bez  stresa u nastavak prvenstva – izjavio nam je trener Slavonca Dražen Ilić.

Zaluženi poraz, možda malo previsok rezultat. Mi dosta oslabljeni i iscrpljeni. Ovo nam je bila 4. utakmica u 10 dana što je previše za nas. Domaćinu čestitam na pobjedi – rekao nam je trener Vrbanje Milan Matijević.

NK NOSTERIA Nuštar – NK MLADOST Vođinci  4:2 (Kuzmanović 2,  Šuker 2/ Ljaić, Kata)

Dobra utakmica, vrijeme lijepo sunčano, puno ritma i konbinatorike. Otvorena igra sa jedne i sa druge strane – kratko je prokomentirao trener Nuštra Damir Skoko.

Prvo poluvrijeme bolji gosti, puno  šansi puno promašenih šansi. Drugo poluvrijeme bolji  domaćin, svoje šanse iskoristio i zasluženo pobijedio 4-2. Fer i korektna utakmica, suđenje korektno – rekao nam je trener Mladosti Mario Spajić.

NK ZRINSKI Bošnjaci – NK SLAVONAC Komletinci  5:1 (Naglić 2, Čolić, Vidović, Babogredac/Komljenović)

Odigrali smo dobru utakmicu, pogotovo na početku jer smo već u 16. minuti vodili 3-0. Drugo poluvrijeme je bilo dosta nervozno, s puno prekršaja i nepotrebna dva crvena kartona na obje strane. Kada protivniku iz gornjeg dijela tablice zabijete pet golova naša pobjeda je više nego zaslužena – prokomentirao nam je trener domaćina Drago Trojan.

Izgubili smo, nismo ni zaslužili više. Odlično suđenje. Ovim putem želim domaćinu da ostane u ligi – kratko je komentirao trener Slavonca Perica Mikulić.

ŠNK MLADOST Antin – RNK SLADORANA Županja  0:0

Komentirao bih utakmicu – suđenje je bilo cirkus, skroz cirkus. Poništen nam je gol. Šesnaest situacija je svirano u korist domaće ekipe. Ja bih samo čestitao svojim igračima što su izdržali i odigrali pravu prvenstvenu utakmicu. Osim poništenog zgoditka imali smo još tri četiri situacije za gol, njihov golman je bio na visini zadatka, ali ovo više nema nikakvog smisla, ovo što je danas bilo je totalno strašno – komentirao nam je trener gostiju Andrija Besek.

NK BRŠADIN Bršadin – NK DILJ Vinkovci  1:4  (Čalić/ 2 Terzić, Pavličić, Bošnjak)

Igrali smo protiv jedne odlične ekipe koja je vjerovatno i najbolja u ovoj ligi. Prvo poluvrijeme izvanredna utakmica, mi smo poveli, otvorili utakmicu odmah u drugoj minuti pa primamo gol u 4. minuti. Imali smo i mi i oni svoje šanse. U drugom poluvremenu dva individualna poteza Pavličića i Terzića, jednostavno su pogodili sa distance šuteve, prelomila se utakmica u njihovu korist i jednostavno nismo imali šansu da preokrenemo rezultat – rekao nam je predsjednik domaćih Branislav Mirković.

Mislim da su gledatelji mogli uživati, stvarno jedna vrhunska utakmica. Pogotovo prvo poluvrijeme gdje je domaćin bio konkurentan, poveli su odmah u prvoj minuti. Nakon par minuta smo izjednačili. Na kraju drugog poluvremena digli smo ritam koji domaćin nije mogao pratiti. Čestitam domaćinu na fer i korektnoj utakmici – izjavio nam je trener Dilja Dejan Pavličić.

NK BORINCI Jarmina      NK HAŠK-SOKOL S.Jankovci        1:2

NK SLAVONIJA Soljani – NK BUDUĆNOST Šiškovci  7:0 (Miličević 4, Lucović 2, Tufegdžić)

Bili smo dominanti, gost je bio korektan, suđenje je bilo korektno i mislim da nemam šta puno reći nakon 7-0 – izjavio nam je trener domaćih Bruno Ešegović.

Čestitam domaćinu na pobijedi, zasluženo naravno. Pohvalio bih suđenje. Mislim da je rezultat malo previsok s obzirom na događanja na terenu. Čekamo sljedeće kolko Jarminu i nadamo se da ćemo osvojiti prva tri boda – rekao nam je trener gostiju Zoran Rubić.