/Fran Rakonić osvojio Croatia cup u Čakovcu! TURNIR JE BIO TENNIS EUROPE 3.KATEGORIJE ZA DJEČAKE DO 12.GODINA
fran rakonic hts

Mladi i vrlo nadareni tenisač iz Nove Gradiške koji marljivo trenira na terenima u Požegi pod budnim okom trenera Josipa Kellera osvojio je Tennis Europe turnir 3.kategorije za dječake do 12.godina koji se održao u Čakovcu.

Fran se u domaćem finalu sučelio s aktualnim prvakom Hrvatske do 12 godina Antoniom Voljavcem te ga nakon velike borbe koja je trajala 3,5 sata svladao s 2:1 u setovima (6:4 4:6 7:6).

31944496_1643357915759900_4059697302581805056_n

U polufinalu je naš šampion bio bolji od od Šveđanina Williama Rejchtmana Vinciguerre – 6:1, 6:4. Dok je Antonio finale izborio pobjedom nad igračem iz BIH Markom Maksimovićem 6:2 6:3.

31942274_1643358055759886_484952398138179584_n

Teniski klub Franjo Punčec iz Čakovca već je devetnaestu godinu za redom bio organizator ovog međunarodnog turnira koji je uvršten u kalendar Tennis Europe turnira. Na turniru je sudjelovalo više od stotinu natjecatelja iz SAD-a, Japana, Velike Britanije, Slovenije, Austrije, Mađarske, Bosne i Hercegovine, Rusije, Srbije, Slovačke, Njemačke, Belgije, Italije, Poljske, Latvije, Estonije, Švedske i Hrvatske.