/Fenomenalni Borinci s pet pogodaka ispratili Slavonca u derbiju kola TRI BODA I PUNO BOLJA GOL RAZLIKA UKAZUJU DA JE MOMČAD IVICE RADOŠA JESENSKI PRVAK
slavonija soljani fb

Doista zvuči nevjerojatno, ali novak u ligi će biti jesenski prvak vrlo dobre i kvalitetne Prve ŽNL VSŽ. Borinci su pet puta zatresli mrežu Slavonca u derbiju kola. Kolo je proteklo u velikoj dominaciji domaćih momčadi i tek su Županjci ostali neporaženi na gostovanju u Iloku.

Fruškogorac – Sladorana 0:0

Čvrsta prvenstvena utakmica po lošem terenu. Podjela bodova je najrealnija, mogli smo imati sreće i pobijediti, ali i izgubiti. Zadovoljan sam juniorima uključenim u seniorski pogon – izjavio je trener domaćih Marko Pole.

Dilj – Slavonac (K) 3:1 (Pavličić, Rožić, Banovac/Marinović)

Ušli smo mlako u utakmicu, bez trke i agresivnosti, ne mogu biti zadovoljan igrom, mogli smo i morali smo bolje, jedino s pobjedom mogu biti zadovoljan – zaključio je trener domaćih Dejan Pavličić.

Bolji protivnik je pobijedio, bili smo desetkovani, nedostajalo nam je 6-7 ključnih igrača, ali zadovoljan sam ovim mladim igračima koji su dobili priliku i prikazali se u dobrom svjetlu – rekao nam je trener gostiju Rapić.

Hašk-Sokol – Mladost (V) 5:1 (Hudi, Jurić 2, Lučić, Pavlović/Lajtman)

Pohvalio bih svoju ekipu na odličnoj igri, napravili smo sve što smo se dogovorili, zasluženo smo tu gdje jesmo i iznimno sam zadovoljan rezultatom – rekao nam je trener domaćih Jozo Marjanović.

Protivnik puno bolji, pokazali su više volje i želje, na kraju zasluženo pobijedili. Čestitam domaćinu na pobjedi – izjavio nam je trener gostiju Mario Spajić.

Budućnost – Vrbanja 3:1 (Kovačić 2, Tuzlak/Zadro)

Prava prvenstvena utakmica, poveli smo, a gosti izjednačili i do kraja utakmice smo se digli i uspjeli na kraju zasluženo pobijediti – rekao nam je trener domaćih Zlatko Rubić.

Čestitam domaćinu na pobjedi, sudac je usmjerio utakmicu, a mi se okrećemo zadnjem kolu ove polusezone – kratko je izjavio trener gostiju Milan Matijević.

Slavonija – Tomislav 3:1 (Lešić 2, Čavalić/Jakšić)

Odigrali smo možda i najbolju utakmicu ove sezone, već u prvoj minuti smo poveli, a do sredine prvog poluvremena već smo imali 3:0. Imali smo još nekoliko šansi, mislim da je zaslužena pobjeda. Tomislav je dobra ekipa kojoj fali malo iskustva i mislim da je to presudilo u našu korist – zadovoljan je bio predsjednik domaćih Željko Iljić.

Domaćin je u prvom poluvremenu već riješio utakmicu, bio je bolji i agresivniji, mi smo dominirali drugo poluvrijeme, no to je bilo malo da dostignemo njihovo vodstvo. Domaćinu čestitam na zasluženoj pobjedi, a mi se okrećemo zadnjem kolu s prvakom – rekao nam je trener gostiju Franjo Mutapčić.

Borinci – Slavonac (G) 5:0 (Ležaić 2, Dumbovečak, Babić, Šest)

Čestitam svojoj ekipi na odličnoj utakmici, pokazali su najbolje kad je najviše trebalo. Atmosfera je bila vrhunska, zahvalio bih se odličnoj publici, a momcima kapa do poda. Čestitke svima na ovom uspjehu – osiguranim prvim mjestom zadovoljan je trener Ivica Radoš.

Domaćin nas je zasluženo razbio i ja im čestitam na osvojenoj jesenskoj tituli. Sve što je bilo dobro prvih sedam kola sad smo kompromitirali lošim rezultatima. Od 8 golova u zadnja dva kola moji igrači su sami sebi dali 7. Slijedi nam zadnje kolo koje moramo pobijediti da isperemo gorak okus poraza iz Jarmine – rekao nam je trener gostiju Dražen Ilić.

Bršadin – Nosteria 5:0 (Vuletić 3, B. Vajić, Milinković)

Znali smo da je ovo izuzetno bitna utakmica za nas, uspjeli smo pobijediti i lakše nego što smo očekivali, dali smo golove na vrijeme, pred kraj prvog i početkom drugog poluvremena i utakmicu smo uspješno priveli kraju s visokim rezultatom. Bilo je dosta publike budući da se radi o lokalnom derbiju. Zadnje kolo idemo u Gradište, zadovoljni smo – izjavio nam je predsjednik domaćih Branislav Mirković.

Uz katastrofalno suđenje gdje smo oštećeni, onemogućeno nam je igranje nogometa – kratko nam je rekao trener gostiju Damir Skoko.

Mladost (A) – Zrinski 1:0 (Belić)

Sunce je svanulo u Antinu, bili smo taman za jedan gol bolji. Gosti su bili oslabljeni kao i mi. Ovu pobjedu poklanjamo igraču koji se ozlijedio na treningu i nije s nama već dva kola. Suđenje korektno – izjavio je sportski direktor domaćih Dragutin Flinčec.

Rano smo dobili gol, napadali smo cijelo vrijeme, nismo uspjeli zabiti, a teren je otežavao igru, čestitam domaćinu na pobjedi – izjavio je trener gostiju Drago Trojan.