/Elektro dom – Učilište Link prvak II. ŽMNL MARIO JANOTA NAJBOLJI STRIJELAC LIGE
56fa186849cadb464d3f5960c848caaa_L

Elektro dom – Učilište Link prvak II. ŽMNL MARIO JANOTA NAJBOLJI STRIJELAC LIGE

POŽEGA – Proteklog vikenda odigrano je posljednje, 14. kolo natjecateljske sezone 2018./2019. II. Županijske malonogometne lige Požeško – slavonske.

Naslov prvaka uvjerljivo je osvojio Malonogometni klub Elektro dom Učilište Link (Požega). U 12 odigranih utakmica igrači voditelja Denisa Pelcla ostvarili su 11 pobjeda i 1 remi (protiv drugoplasiranog Zarilaca u prvom dijelu sezone) uz gol razliku 87:27.

Za Elektro dom su prvo mjesto osvojili Mario Janota, Robert Jaroš, Josip Kopačević, kapetan Alen Bilić, Marko Vučetić. Andrej Miler, Domagoj Brekalo, Dominik Mitrović, Luka Novinc, Perica Zrakić, Petar Antolović, Dino Žiška i vratar Ivan Peroutka. 

Ispred Nogometnog saveza Požeško – slavonske županije pehar je prvacima uručio povjerenik natjecanja Jurica Bešlić.  Tako će Elektro dom od sljedeće sezone 2019./2020. nastupati u 1. ŽMNL, a po najavama klub će do nove sezone promijeniti naziv u MNK Učilište Link.

Iz redova Elektro doma dolazi i najbolji strijelac lige Mario Janota koji je zabio čak 36 pogodaka, a od toga čak 11 u posljednjoj utakmici protiv Kutjevačkog podruma u pobjedi od 12:3. Prije te utakmice Rafael Paun je postigao 7 pogodaka u pobjedi svog MNK Zarilca nad Alabamom od 9:6. Tako je Paun bježao Janoti čak 9 pogodaka (zabio ukupno 34) ali je mladi napadač Elektro doma uspio stići i prestići za 2 pogotka svog konkurenta i osvojiti trofej za najboljeg strijelca lige.

 

Lista strijelaca  – 2. ŽMNL 2018./2019. 

36

Janota Mario (Elektro dom)

53074196_2338340752844870_7113848795875508224_n

34

Paun Rafael (Zarilac)

 

25

Zeljko Lovro (Vladorena)

 

18

Vučetić Marko (Elektro dom)

 

15

Šinko Jakov (Zarilac)

 

13

Novak Josip (Mladež Pleternica)

 

11

Mautner Ivan (Alabama) Živanović Tihomir (Zarilac)

 

9

Bilić Alen (Elektro dom)

 

8

Drežnjak Josip (Vladorena) Jaroš Robert (Elektro dom)

 

7

Dražetić Danijel (Mladež Pleternica) Dupor Josip (Zarilac) Marić Miroslav (Kutjevački podrum) Tomašević Danijel (Alabama)

 

6

Bulaja Nikola (Mladež Pleternica) Jakobović Filip (Legacy) Kopačević Josip (Elektro dom) Šojat Tomislav (Kutjevački podrum)

 

5

Brkić Josip (Zarilac) Drežnjak Marko (Vladorena) Ilić Josip (Legacy) Kićan Bruno (Legacy) Majetić Stjepan (Mladež Pleternica) Miler Andrej (Elektro dom) Rabić Karlo (Legacy)

 

4

Ećimović Tomislav (Mladež Pleternica) Gunčević Branimir (Zarilac) Jagodić Željko (Zarilac) Jurić Tomislav (Legacy) Vidmar Dario (Mladež Pleternica)

 

3

Banović Jure (Alabama) Berišić Vlaho (Vladorena) Bradić Dražen (Alabama) Dijaković Tomislav (Legacy) Đaković Matej (Alabama) Ergović Davor (Zarilac) Hajduh Tomislav (Mladež Pleternica) Lovrić Marko (Kutjevački podrum) Martinović Denny (Alabama) Soldo Antun (Zarilac) Solić Matej (Vladorena)

 

2

Antolović Petar (Elektro dom) Bezjak Josip (Vladorena) Brekalo Domagoj (Elektro dom) Marjanović Silvio (Zarilac) Markanović Marko (Alabama) Novak Filip (Mladež Pleternica) Pavlović Slavko (Kutjevački podrum) Puljašić Filip (Kutjevački podrum) Radoš Robert (Vladorena) Rider Dinko (Kutjevački podrum) Šimić Robert (Legacy) Škoda Josip (Alabama) Štimac Ivan (Zarilac) Zapalac Kristijan (Alabama)

 

1

Banović Luka (Alabama) Biondić Luka (Alabama) Hodak Ronaldo (Alabama) Jozić Mateo (Alabama) Markanjević Matej (Legacy) Markanjević Marko (Legacy) Martinović Toni (Alabama) Mitrović Dominik (Elektro dom) Pandžić Leon (Alabama) Protić Matej (Alabama) Rađenović Domagoj (Zarilac) Rotim Josip (Mladež Pleternica) Srdarević Josip (Zarilac) Štetić Stjepan (Vladorena)

Podijeli
  •  
  •  
  •