/Đurđenovac pobjedom otišao u 1. ŽNL ZAVRŠENA JE NAŠIČKA 2. ŽNL
FB_IMG_1559630351573

Đurđenovac pobjedom otišao u 1. ŽNL ZAVRŠENA JE NAŠIČKA 2. ŽNL

Nogometni klub Đurđenovac po četvrti put je osvojio našičku 2. ŽNL i nakon dvije sezone u njoj ponovno se vraća među prvoligaše! Za kraj su Vuković i Pavličić svojim golovima donijeli Đurđenovcu pobjedu protiv Omladinca i ujedno dodatni razlog za slavlje. Svakako je za istaknuti i pohvaliti sportsku gestu Omladinca koji je pristao odigrati utakmicu u Đurđenovcu iako je on bio domaćin, tako da je fešta prvaka mogla biti kompletna! Bravo!

FB_IMG_1559630375436

Gostujući bodovima osim prvaka osladila se još samo Motičina koja je tako ostala na deset bodova iza novog prvoligaša. Sve ostalo otišlo je na stranu domaćina. Željezničar je slavio 4:1 protiv Sloge, Slaven Kubaša zabio je dva puta, jednom premalo da svoju briljantnu sezonu zaokruži na 40 golova, ali i više nego dovoljno da bude uvjerljivo najbolji strijelac lige.

Screenshot_20190604-082137_Drive

Croatia je na svom terenu uvjerljivom pobjedom nad Šipovcem uspješno zaključila sezonu, a zanimljivo je da su je “huligani” nakratko prekinuli zbog – bakljade! Sjajnu utakmicu za kraj sezone odigrali su Slavonija i Isktica, a domaća je momčad u posljednjim minutama postigla dva pogotka za pobjedu. U 88. je do završne pobjede došla i Mladost koja je s 2:1  slavila protiv Polet. Zoljan nije čekao završnicu, oni su u uvodnih 20 minuta osigurali pobjedu  nad Lilom.