/Dubrava teško do bodova u Vinkovcima SPAČVA JE BILA BLIZU OSVAJANJA PREMIJERNIH BODOVA U LIGI ZA PRVAKA
spačva mečić mv

Dubrava je minimalno slavila u Vinkovcima te tako ostavila Spačvu na bodovnoj ništici. Vinkovčani su bili blizu pozitivnog rezultata no ostali su korak kratki.

RK Spačva – RK Dubrava 27:28 (16:16)

U susretu prepunom preokreta Veprovi iz Dubrave uspjeli su upisati pobjedu protiv Spačve. Dobro su krenuli rukometaši Dubrave i rano stigli do vodstva od dva pogotka, ali Vinkovčani su to uspješno sustigli. U 19. minuti Luka Vinković zabija za +3 Dubrave (10:7), ali tu prednost nisu uspjeli sačuvati do kraja poluvremena. Spačva je uspjela sustići rezultat pa se na odmor otišlo s neriješenim rezultatom. Neizvjesna utakmica nastavila se i u drugom poluvremenu. Igralo se uglavnom gol za gol  pa su se ekipe izmjenjivale u minimalnom vodstvu.

6 SPAČVA VINKOVCI 6 0 -43

Četiri minute prije kraja Vinković zabija za 26:24, ali dvije minute kasnije Tomislav Babić i tu je prednost anulirao. Ipak, razloga za slavlje na kraju imali su rukometaši Dubrave kojima je pobjedu na samom kraju donio Kristian Radoš. Vinković i Radoš bili su najbolji kod Dubrave s devet, odnosno sedam postignutih pogodaka. Kod Spačve su se istaknulo Babić sa sedam i Ranko Božić sa šest postignutih pogodaka. (HRS)