/Donna Vekić nastavlja s pobjedama u Nottinghamu I U DRUGOM SUSRETU DONNA JE BILA BOLJA OD AMERIČKE TENISAČICE BEZ IZGUBLJENOG SETA
donna  vekić 3 yt

Donna Vekić nastavlja s pobjedama u Nottinghamu.

U osmini finala na WTA turniru u Nottinghamu Vekić je za protivnicu ponovo imala američku tenisačicu, ovoga puta bila je to Boserup koju je svladala također bez izgubljenog seta.

Donna je loše otvorila susret te pri rezultatu 1:1 izgubila svoj servis no do kraja seta dva puta je uspjela breaknuti suparnicu i okončati prvi set sa 6:3.

U drugom setu obje tenisačice su čvrsto držale svoj servis do 3:3 kada je Donna uspjela oduzeti Amerikanki servis neposredno nakon što je u prethodnom gemu spasila čak 5 break lopti. Do kraja je mirno odservirala dva puta i zasluženo osvojila set koji joj je donio pobjedu i plasman u četvrtfinale.

U tom susretu protivnica će joj biti pobjednica susreta Sakkari – McHale. Vekić i Boserup su se sastale prvi puta u Nottinghamu tako da je naša tenisačica povela u međusobnim ogledima protiv trenutno 87.igračice svijeta s 1:0.