/Domaćini do pobjede, Bedem i Belišće remizirali VLADIMIR TORČIĆ PRELOMIO UTAKMICU U JELISAVCU
slavija pleternica

Odigrano je šest utakmica u 27.kolu 3.HNL Istok.
Bedem i Belišće završili remijem bez pogodaka, dok su ostali domaćini bili bolji od gostiju. Vihor skočio na drugo mjesto pobjedom protiv Slavije, Croatia Đakovo jednim pogotkom bolja od Bjelovara. Slavonija se učvrstila na peto mjesto pobjedom protiv Sloge, dok Oriolik nakon dobrih partija nije uspio uzeti bodove Mladosti.

Bedem : Belišće 0:0
Mislim da je je utakmica bila melem za gledatelje, frcalo je sa jedne i sa druge strane, samo su golovi falili. Mislim da mi možemo žaliti za tri boda, u drugom poluvremenu smo imali tri, četiri situacije za pogodak, još jedna situacija sumnjiva po meni za čisti penal, nije svirao. Belišće odlična ekipa postavljena po terenu, organizirana, ali mislim da smo mi danas stvarno dominirali, što je poslije ove utakmice i pljesak gledatelja pokazao da su bili današnjim nogometom zadovoljni. Želio bi dečkima stvarno čestitati jer su stvarno odigrali junački, borili se, samo nam je falio taj gol da stavimo točku na i, šta je tu je, uzeli smo bod i idemo dalje. Okrećemo se Slaviji Pleternici – komentirao je Josip Raić Sudar, Bedem.
Vihor : Slavija 3:0 (Torčić x2, Pavlović)
Dobra utakmica, dosta zahtjevna, jako težak i loš teren, ali mislim da smo sasvim zasluženo pobjedili. Imali smo inicijativu. Prvo poluvrijeme mogu reći da smo se mučili, teren nije dozvoljavao nikakvu pas igru, bilo je tu puno preskakanja, puno polukontri i kontri. Mislim da ipak zasluženo tri boda. Mogu izdvojiti Vladimira Torčića koji je svojim ulaskom unjeo jednu živost i zabio dva gola, idemo dalje – rekao nam je Marko Dinjar, Vihor.
Danas smo igrali bez nekoliko standardnih igrača po dosta teškom terenu, na kojem je ležala voda. Nije se moglo igrati,bilo je dosta preskaknja igre, domaćin se bolje snašao i pobijedio, čestitke domaćinu na pobjedi – komentirao je golman Slavije Ivan Petković.
Slavonija : Sloga NG 3:2 (Peharda, Šulc, Žuljević T./Gospočić x2)
Jedna teška utakmica gdje smo se ispraznili i mentalno i fizički. Čestitke mojim dečkima na trudu, na rezultatu, na pobjedi, evo treća pobjeda koja nas je učvrstila na petom mjestu i još jednom čestitke – izjavio je Dalibor Bognar, Slavonija.
Primili smo opet gol u drugoj minuti, to nas je malo poljuljalo, dogovorili smo se da probamo nešto napraviti da krenemo prema naprijed, tako samo zabili za 1:1, nažalost u dvije minute primamo dva gola, iz naše greške. Opet se probamo vaditi na 3:2, imamo dvije šanse za 3:3, ali eto. Čestitke domaćinu, imali su i oni poluprilika i prilika. Mogu samo žaliti jer mislim da smo imali više šansi i bili malo bolji, nažalost nismo uspjeli uzeti bod. Čestitke mojim igračima na borbenosti, požrtvovnosti – prokomentirao je Matej Vlaović, Sloga NG.
Marsonia : Čepin 2:0 (Mišić x2)
Zaslužena pobjeda, htio bi čestitati gostima i treneru Igoru Totu na fer i korektnoj igri. Posebno bi htio čestitati svojim igračima na borbenosti i pobjedi – kratko je komentirao Braslav Ostojić, Marsonia.
Želim čestitati domaćinu na pobjedi, bili su bolji, trudili su se 120%, mislim da bi bolje prošli da sam imao ova 4 standarna igrača što su mi falila. Suđenje, domaćin, sve super, domaćin korektan. Promašili smo 6-7 šansi, to bilo koja ozbiljna ekipa ne bi promašila, ali mi jesmo i čestitke domaćinu na korektnosti – komentirao je Igor Tot, Čepin.
Croatia Đakovo : Bjelovar 2:1 (Grgačević, Galičić)
Čestitam na svojim igračima na zasluženoj pobjedi protiv Bjelovara, znali smo da neće biti lako, dobro smo ušli u utakmicu, poveli 1:0 i na poluvremenu se dogovorili da moramo nastaviti tim ritmom, da bi dobili gol, nismo se predavali, vjerovali u sebe, zabili smo brzo za 2:1, poslije tog smo imali par mrtvih šansi, nismo zabili, ali na kraju teška ali zaslužena pobjeda Đakova – rekao nam je Josip Milardović, Đakovo.