/Dinamo i Croatia podijelili bodove PRVA UTAKMICA DRUGOG KOLA 1. ŽNL
rajsavac croatia

Dinamo i Croatia podijelili bodove PRVA UTAKMICA DRUGOG KOLA 1. ŽNL

Danas je odigrana prva utakmica 2. prvenstvenog kola Požeško-slavonske 1. ŽNL u kojoj su snage odmjerila Dinamo i Croatia.

DINAMO – CROATIA 2:2

Domaći Dinamo poveo je u 5. minuti golom Ivana Glavaša, a u 17. minuti za 2:0 zabija Jakić, domaći su imali prednost od 2:0 sve do 31. minute kada zabija raspoloženi Rudar svoj prvi pogodak, te drugi pogodak zabija u 64. minuti za  izjednačenje od 2:2.

Rano povedemo 2:0, imamo utakmicu pod kontrolom i onda napravimo par grešaka i dobijemo gol. Drugo poluvreme je bilo otvoreno s obje strane gdje je gost zabio gol, a mi iz svojih prilika nismo. Čestitam svojim dečkima kao i gostu na borbenoj i fer utakmici – izjavio je Ivica Bašković, trener Dinama.

Nakon lošeg ulaska u utakmicu i poklonjena dva gola, vraćamo se do poluvremena u igru te u drugom poluvremenu izjednačujemo i propuštamo uzeti sva tri boda iz Rajsavca. Praktički smo igrali s dva igrača sa Ladovićem i dvostrukim strijelcem Mariom Rudarom. Čestitke domaćinu na fer i korektnoj igri, suđenje je bilo dobro i idemo dalje utakmicu po utakmicu trenirati i raditi te imamo puno nedostataka u igri koje možemo samo treningom otkloniti, ova ekipa je u stvaranju – komentar je Gorana Vrgoča, trenera Croatije.