/Dilj u Vinkovcima dobio Mladost iz Antina, Tomislav pao u Vrbanji PROMJENE I NA VRHU I NA ZAČELJU LJESTVICE, PRVENSTVO JE SVE INTERESANTNIJE
vrbanja fb

Što se bližimo kraju natjecanja prvenstvo postaje sve interesantnije i neizvjesnije. Imamo promjenu i na vrhu i na začelju ljestvice. Dilj je iskoristio posrtaj Tomislava i preuzeo vrh, a na začelju je sada Mladost iz Antina nakon poraza u Vinkovcima te pobjede Budućnosti nad Borincima. Slavonija je prekinula sjajni niz Fruškogorca, Bršadin iznenadio domaćina u Starim Jankovcima, a Mladost u Vođincima i Slavonac u Komletincima ostavili goste bez bodova.

NK VRBANJA Vrbanja NK TOMISLAV Cerna 3:2

HNK FRUŠKOGORAC Ilok – NK SLAVONIJA Soljani 1:2 (Pole/ Lešić, Miličević)

Prvo poluvrijeme vodimo 1-0. Mislim da smo u tom periodu bili bolja ekipa, imali smo još neke šanse, nismo zabili. Drugo poluvrijeme gosti izjednačuju na  1-1, poslije tog imamo jedanaesterac koji promašujemo. Jedna individualna akcija i oni zabijaju za 2-1. Utakmica fer i korektna i čestitam protivničkoj ekipi na pobjedi – prokomentirao nam je trener domaćih Marko Tadić.

Domaćin je poveo u prvom poluvremenu i onda smo mi izjednačili preko Lešića te poveli preko Miličevića. Kod rezultata 1-1 golman nam je obranio penal. Sve u svemu jedna dobra prvenstvena utakmica, mislim da su gledatelji mogli biti zadovoljni. Na kraju smo i mi još više zadovoljni – rekao nam je trener Slavonije Bruno Ešegović.

NK BUDUĆNOST Šiškovci – NK BORINCI Jarmina 2:0 (Drmić, Šitun)

Utakmica odigrana u grču, domaćin težio povjedi od prve minute. Međutim prvo poluvrijeme završava neriješenim. Konačno u drugom poluvremenu se otključala brava gostujuće ekipe i mislim da je pobjeda u svakom slučaju zaslužena, mi idemo dalje i idemo tražit već nove bodove u Bršadinu – izjavio nam je trener Budućnosti Zoran Rubić.

Šiškovci, Igralište “Dužice”Gledatelja:100 Suci: Miroslav Šormaz-Bobota, Pomoćnici: Zdenko Feltan-Ilok i Ivan Toman-Štitar. Delegat:Marko Perić-Novi Mikanovci.Strijelci: 1:0 Drmić u 61 min. i 2:0 Šitum u 72.min.

NK BUDUĆNOST ŠIŠKOVCI: Vidaković,Bošnjak,Stojanović,Kovačić,Šitum (od 88.min.Jemrić)Latin Drmić (od 76.min.Đurić)G.Kusanić (od 13 min.Anušić)Gotfrid,Rajkovići Šrajer. Trener: nema

NK BORINCI JARMINA: Dal. Priščan,Bručić,(od 76.min.Đukez)M.Ležaić (od 85.min. Mikulec) Pratnemer,Dumbovečak (od 40.min.D.Ležaić)Dom.Priščan,Ileković,Netinger i ,Merkaš (od 85.min.Klarić) Trener:Zlatko Mihin

Žuti kartoni: NK Budućnost Šiškovci: Ivan Gotfrid u 80.min. NK Borinci Jarmina: Mario Smetiško u 41 min.Mario Pratnemer u 63.min. David Culi u 78.min. i Janko Đukez u 80.min.

Crveni kartoni: NK Budućnost: nema NK Borinci Jarmina: Službeni predstavnik kluba Tomislav Pracaić u 80.min.

NK HAŠK SOKOL S.Jankovci – NK BRŠADIN Bršadin 0:1 (Kovačević)

Imali smo svoje neke šanse, nismo iskoristli, primili smo gol, imali smo odmah penal iza toga. Nismo zabili penal. Gosti su imali igrača manje ni to nismo iskoristili. Sve je štimalo, ali nije nas htio gol – kratko je prokomentirao trener domaćih Jozo Marjanović.

Izuzetno teška utakmica, izuzetno bitna za nas, pošto smo bili u seriji loših rezultata i jednostavno danas smo odigrali dobru utakmicu, čvrstu. Iz jedne dobre akcije u drugom poluvremenu smo poveli. Ovo inače ne radim, ali moram napomenuti suđenje gdje nam je kao i protiv Bošnjaka suđen nepostojeći penal od strane istog te nam je isključio našeg najboljeg igrača, ali izržali smo sve, Bršadin će igrati pošteno i Bršadin se ne predaje. Čestitam domaćinima na fer i korektnoj utakmici – rekao nam je predsjednik Bršadina Branislav Mirković.

NK DILJ Vinkovci – ŠNK MLADOST Antin 3:1 (Terzić, Markanović, Raguž)

Jedna odlična utakmica, puno šansi sa jedne i druge strane, mi smo svoje uspjeli iskoristit, gosti nisu. Mislim da je pobjeda zaslužena – rekao nam je trener Dilja Dejan Pavličić.

Fulali smo pet stopostonih šansi. Gol smo dobili iz prekida, zabijamo iz opravdanog penala, imamo još šansi, dobijemo još treći gol i kraj. Evo ljudi su nam rekli sami da ih nitko dosad nije razbio s toliko šansi kao mi, ali eto… – komentar je na utakmicu sportskog direktora Mladosti iz Antina Branimira Reze.

Nk SLAVONAC Komletinci – NK NOSTERIA Nuštar 2:1 (Kerić, Komljenović/Bošnjak)

Utakmicu mislim da je domaćin dominirao, vodili smo 1-0. Drugo poluvrijeme oni izjednačili te mi opet zabili za 2-1. Izvrsno suđenje trojke. I da napomenem igrač utakmice Artin Mehanđić – izjavio nam je trener Komletinca Perica Mikulić.

Uz fer i korektnu igru zaslužena pobjeda domaćina, međutim uz katastrofalno suđenje koje nam je nametnuto nogomet je izgubio smisao. Želim da se nogomet vrati nogometašima – prokomentirao je utakmicu trener ekipe iz Nuštra Damir Skoko.

NK MLADOST VOĐINCI – NK SLAVONAC Gradište 3:1 (Crepić, 2 Ćuk/Eraković)

Bilo je puno šansi s jedne i s druge strane, utakmica je bila izjednačena. Zahvaljujem igračima i navijačima – kratko je rekao trener Mladosti Mario Spajić.

U odličnoj utakmici izgubili od super korektnog domaćina uz korektno suđenje. Primili gol u prvoj minuti i onda promašili pet mrtvih šansi, izjednačili drugo poluvrijeme. Domaćin se odmah vratio nakon dvije minute iz slobodnjaka i u 80.minuti potvrdio pobjedu od 3-1. Utakmica odlična, obje ekipe su odigrale super utakmicu uz puno šansi. Čestitam domaćinu na korektnoj utakmici – izjavio je trener Dražen Ilić.

NK VRBANJA Vrbanja – NK TOMISLAV Cerna 3:2 (Matozan, Dakić, Zadro (11)/ Jakšić, Križak)

Odlična naša utakmica. Protivnik dosad najbolji što smo igrali. Bilo je svega, penala, oni su promašili penal kod 3-1, imali smo više od igre cijelu utakmicu, pogotovo prvo poluvrijeme gdje smo mogli otići na četiri razlike glatko. Na kraju malo drame ali potpuno zaslužena naša pobjeda. Čestitam svojim igračima, a pogotovo našoj vjernoj publici– izjavio nam je trener domaćih Milan Matijević.

Dečki su zasluženo pobijedili, dečki su se borili, nismo iskoristili kazneni udarac – kratko nam je prokomentirao trener Tomislava Franjo Mutapčić.