/Dilj i Sladorana remizirali, pobjede Mladosti iz Antina i Budućnosti KOLIKO KLUBOVA NAPUŠTA LIGU TEŠKO JE REĆI U OVOME TRENUTKU, A PUNO TOGA OVISI O DILJU
dilj fb

Dvije vodeće momčadi su se sastale u zadnjem kolu no rezultatskog značaja nije bilo i na kraju su podijelile bodove. Mladost je u Antinu pobijedila goste iz Nuštra te ih pogurali u Drugu ŽNL. Budućnost je također slavila te ostala ispred spomenutog dvojca dok je Zrinski pobjedom potvrdio 13.poziciju. Koliko će klubova ispasti ostaje otvoreno dok se drugoligaši ne izjasne, a Dilj odradi kvalifikacije za popunu MŽNL.

NK DILJ Vinkovci RNK SLADORANA Županja 1:1

HNK FRUŠKOGORAC Ilok-NK ZRINSKI Bošnjaci  1:3 (Pole/Naglić 2,Perikić)

Izgubili od po meni bolje ekipe, mislim da nismo ušli dobro u utakmicu što nas je koštalo. Brza tri pogotka, teško se bilo vratiti ali smo smanjili preko jedanaesterca, više nismo mogli napraviti-izjavio je Marko Tadić, Fruškogorac.

Odlično prvo poluvrijeme, zabili 3 gola iz tri kontre, od 55.minute smo igrali s igračem manje, domaćin nas je stisnuo. Teško vrijeme, dečki su se borili i nastavili niz od 10 utakmica bez poraza-prokomentirao je trener Zrinskog Drago Trojan.

ŠNK MLADOST Antin-NK NOSTERIA Nuštar  4:2

Antin: Igralište “Paža” Gledatelja:100 Suci: Tomislav Haban-Jarmina 1.pomoćni: Vjekoslav Devald-Mirkovci i 2.pomoćni: Igor Sabo-Vinkovci. Delegat:Marko Perić-Novi Mikanovci.

Strijelci:  1:0 Kiš u 22.min. 1:1 Kuzmanović u 38.min. 1:2  Kuzmanović u 44.min. 2:2 Kiš u 55.min. (KU) 3:2 Križanović u 83.min. i 4:2 Milovanović u 85.min.

NK Mladost Antin: Huseljić,Kvesić,Milovanović,Kovač,Križanović,Novoselac,Kiš,Skokić (od 89.min.D.Andričević), Gluvaković (od 71.min.Belić) M.Andričević (od 90.min.Manojlović) i,Vengring (od 46.min.Kovačević). Trener.Milan Janković

NK Nosteria Nuštar: Jelinić,A.Jukić,Plum,T.Jukić,Bošnjak (od 79.min.Novak),Suton (od 29.min.Ružić),Sabljić,Šibenik,Adžaga,Bekavac i Kuzmanović Trener: nema.Pomoćni trener:Davor Stanković.

Žuti kartoni:NK Mladost Antin: Mladen Križanović i Jakob Belić. NK Nosteria: Matej Plum,Tomislav Adžaga i Josip Sabljić. Crveni kartoni: NK Mladost Antin: nema NK Nosteria Nuštar: Danijel Kuzmanović i Mario Bošnjak.

Nesretno smo izgubili, domaćin je poveo odmah na početku, mi smo uzvratili. Drugo poluvrijeme imali smo osjećaj da su suci promijenili kriterije suđenja ma da nije to neka isprika. Imali smo 2-1, imali smo stopostotnu šansu, ali  nažalost smo izgubili utakmicu-rekao nam je Damir Skoko,Nuštar.

NK BRŠADIN Bršadin-NK SLAVONAC Gradište  2:2 (Kovačević,Vajić / Hodak, Đipić)

Utakmica.je bila po teškom  vremenu, nije bila nešto dobro odigrana, zadnje je kolo. Nama su trebali bodovi za tu sigurnu poziciju, ali nismo uspjeli pobjediti, kažem bilo je teško. Poveli smo 1-0, oni su preokrenuli na 2-1 mi smo izjednačili, ali nismo uspjeli preokrenuti do kraja. Sezona je završena i sada čekamo zadnje ishode i nadam se da ćemo ostati u ligi-Komentirao je Branislav Mirković, Bršadin.

Odigrali 2-2 na gostovanju u Bršadinu. Golove postigli Hodak i Đipić. Oprostili se od sezone u vrlo dobrom izdanju iako smo nastupili bez pola momčadi. Zamjene su opravdale očekivanja i idemo na zasluženi odmor. Ovim putem se zahvaljujem ekipi Sportala na suradnji tokom godine – komentar je trenera gostiju Dražen Ilića

NK BORINCI Jarmina- TOMISLAV Cerna      1:3 (-/Jančić, Stepić)

Jedna vrlo korektna i fer utakmica, momci su čekali da završi prvenstvo, drago mi je zbog navijača vjernih te im se želim zahvaliti. Ovo mi je zadnja utakmica i želim se svima zahvaliti. Zadnja mi je utakmica kao i Ivanu Grigiću mom igraču koji se sa 43. godine oprostio-prokomentirao nam je Franjo Mustapčić,Tomislav.

NK SLAVONIJA Soljani-NK VRBANJA Vrbanja  4:2 (Lazar 2, Miličevć, Lešić/Dakić,Zadro A.)

Pobijedili smo 4:2, prvo poluvrijeme 2:2, po meni smo igrali jako dobro, ali golove smo dobili tako neke čudne, jedan iz auta jedan iz izbijene lopte. Imali smo i šanse i dominirali. Drugo poluvrijeme smo dobili crveni karton, gost je imao jedan zicer pravi, ali nije iskoristio, na kraju smo mi zabili još dva gola i pobijedili u jednoj čvrstoj i korektnoj utakmici- komentirao je Bruno Ešegović, Slavonija.

Igubili 4;2 u obostrano otvorenoj utakmici.Poluvrijeme 2:2,ali pobjeda je mogla otići i na našu stranu.Čestitam domaćinu na pobjedi-rekao nam je Milan Matijević,Vrbanja.

NK BUDUĆNOST Šiškovci-NK MLADOST Vođinci   3:1 (Kovačić 2, Bošnjak)

Zaslužena pobjeda domaćina, pokazali smo i želju i volju. Pokazali su dečki da im je mjesto u ovoj ligi bez obzira na tablicu-izjavio je Zoran Rubić, Budućnost.

Otvorena utakmica, on što smo mi sve promašili oni su nažalost zabili. Nadam se da je publika bila zadovoljna.Čestitam svojoj ekipi od srca, navijačima i svom pomoćnom treneru Toci-prokomentirao je trener Mario Spajić, Vođinci.

NK HAŠK-SOKOL S.Jankovci-NK SLAVONAC Komletinci 0:0

Bili smo bolji oba poluvremena, nismo uspjeli zabiti, a igrač utakmice Juraj Kerić-kratko nam je rekao Perica Mikulić, Slavonac.

NK DILJ Vinkovci-RNK SLADORANA Županja       1:1  (Bosančić,Prnjak)

Mislim da je ishod najrealniji, u fer i korektnoj utakmici svako je imao svoje šanse, ali ovo je najrealniji rezultat-izjavio je Dejan Pavličić, Dilj.

Fer i korektna utakmica. Mislim da je na kraju neriješeno najrealnije. Utakmica po velikoj sparini i dečki su to dobro istrčali-prokomentirao je trener Andrija Besek, Sladorana.