/Dilj šesticom sustigao Borince, Zrinski razbio Haška U ILOKU DERBI ZAČELJA ZAVRŠIO BEZ POGODAKA
zrinski bošnjaci fb

Borinci su i dalje na vrhu samo zahvaljujući gol razlici koju je Dilj popravio u susretu s Vidorom pa je momčad iz Jarmine u prednosti od plus dva. U derbiju začelja u Iloku pogodaka nije bilo, u Komletincima domaćin uvjerljiv kao i u Bošnjacima što potvrđuje da Zrinski ove sezone igra puno bolji nogomet. Negoslavci tijesno slavili protiv Vrbanje.

RNK SLADORANA Županja NK SLAVONAC Gradište 0:0

NK SLAVONAC Komletinci – NK BRŠADIN Bršadin 3:0 (Petrov, Marinović 2)

Prvo poluvrijeme smo odigrali malo lošije, valjda je umor. Drugo smo se malo konzultirali i zabili odmah gol, drugi gol smo zabili iz kaznenog udarca, opravdano. Imali smo još par šansi, u 90-oj smo potvrdili za 3-0-Mario Djurković, Komletinci

Utakmicu u Komletincima izgubili smo u drugom poluvremenu,prvo smo odigrali sasvim dobro, ali početkom drugog primamo dva brza gola i tu je utakmica otišla na stranu domaćina do kraja smo pokušali, ali nismo uspjeli  dati gol i na kraju primamo još jedan gol.Na kraju zaslužena pobjeda domaćina, a mi moramo prije svega poraditi na napadačkoj igri i postizanju golova-Branislav Mirković, Bršadin.

NK DILJ Vinkovci – NK VIDOR-MATIJEVIĆ S.Laze 6:0

Mogu biti zadovoljan jedino rezultatom i donekle igrom u drugom dijelu. Ušli smo katastrofalno u utakmicu, jako je veliki problem sa pristupom u utakmicu. Bez obzira što je kvaliteta velika mi smo to morali puno bolje reagirati. Zaslužena pobjeda-Dejan Pavličić, Dilj Vinkovci.

Težak poraz u Vinkovcima.Ponovo dobijamo gol na samom početku utakmice,pokušavamo se vratiti i imamo dvije tri poluprilike, ali ne uspjevamo izjednačiti te s 1-0 završava poluvrijeme. U drugom dijelu došla je do izražaja fizička sprema domaćina što se vidi i kroz rezultat.Domaćin kao i suđenje fer i korektno-Dalibor Dujković, Vidor.

NK NEGOSLAVCI Negoslavci – NK VRBANJA Vrbanja 2:1 (Vidaković, Planinac)

Igrali smo jednu utakmicu gdje smo uspjeli doći do važna tri boda koja su nas vratila u život. Moram naglasiti iako je ekipa Vrbanje bila desetkovana zasluženo smo pobjedili, jer smo stvorili još nekoliko dodatnih šansi. Jedna borbena i prava prvenstvena utakmica-Nikola Sredojević, Negoslavci.

Odigrali smo dobru utakmicu, nezasluženo izgubili.Dobili dva neregularna gola, kod 0:1 čistih 11 m za nas nije suđeno, a u kontri dobili gol gdje je protivnički igrač loptu primio rukom.Drugi gol primili nakon prekršaja nad našim igračem koji se vidio iz svemira.Eto tako je to u nogometu,mi se okrećemo idućoj utakmici gdje se nadamo pobjedi-Milan Matijević, Vrbanja.

HNK FRUŠKOGORAC Ilok – NK TOMISLAV Cerna 0:0

Utakmica fer i korektna. Nismo zaslužili ništa više od boda. Bez pravih šansi,bezidejno i bezopasno. Nismo dobro prošli pripreme i mučimo se svaku utakmicu. Gostima čestitke na bodu i puno sreće u nastavku prvenstva – Marko Tadić, Fruškogorac Ilok

Došli smo u Ilok ne izgubiti i to smo i ostvarili. Na kraju možemo žaliti za sva 3 boda pošto smo imali izglednije šanse nego domaćin, ali ponavljam zadovoljni smo jer smo na gostovanje otišli bez pet standardnih igrača. Kada igrate bez Jančiča, Šimunca, Stepića, Križaka i Kreze i uzmete bod domaćinu koji je u nezavidnoj situaciji kao i mi onda moram biti zadovoljan. Pohvalio bih svoju ekipu na disciplini i požrtvovnosti. Suđenje je bilo odlično, a domaćin fer i korektan. Želio bih ekipi Iloka sreću u nastavku prvenstva-Mirko Godanj, Tomislav Cerna.

NK ZRINSKI Bošnjaci – NK HAŠK-SOKOL S.Jankovci 4:1 (2×S.Naglić,M.Prgić,Nospak)

Danas smo odigrali odličnu utakmicu protiv vrlo dobrog protivnika.Poveli smo u pravo vrijeme,u posljednjim trenucima prvog poluvremena iz slobodnog udarca, a išlo nam je ruku i isključenje gostujućeg igrača.Nakon našeg vodstva od 2:0, Hašk je smanjio golom Lučića,ali smo brzo uzvratili,iskoristili njihovo otvaranje te sa još dva lijepa gola osigurali zasluženu pobjedu.Čestitke mojim igračima na zalaganju i igri-Drago Trojan, Zrinski.

Čestitamo na pobjedi ekipi NK Zrinski Bošnjaci, a za sve ostale informacije molimo da se obratite sucu utakmice. Ovo je bila njegova utakmica kao i ona u Drenovcima i za kraj, samo pitanje : Može li nama gostujuće utakmice suditi netko drugi ? Devastiraju nas svaki puta i oslabe za iduće utakmice – Ivan Lukić Hašk Sokol