/Dilj se razgoropadio i juri prema naslovu BORINCI PALI U NEGOSLAVCIMA
radnički županja fb

Dilj se razgoropadio i juri prema naslovu BORINCI PALI U NEGOSLAVCIMA

Dilj se pošteno raspucao protiv Vrbanje koju je ispratio kući sa sedam pogodaka u mreži. Istovremeno su u Negoslavcima Borinci doživjeli poraz te se razmak povećao na šest bodova. Čini se da su igrači Dejana Pavličića uhvatili zalet i teško će ih tko zaustaviti do kraja natjecanja. Tomislav uhvatio puni plijen u Drenovcima, a Slavonija i Bršadin po bod u Županji i Vođincima gdje su gledatelji vidjeli čak osam pogodaka. Fruškogorac je slavio protiv gostiju iz Starih Jankovaca, a preostala dva susreta u Komletincima i Bošnjacima igrat će se sutra na Uskrs.

Izjave trenera

NK RADNIČKI Županja : NK SLAVONIJA Soljani   0:0

U prvom dijelu uspavanka s obje strane, bez volje i energije, drugi dio nešto veći intenzitet i naše dvije prilike. Gosti organizirani i čvrsti. Na kraju remi je realan i pravedan – kratko se izjasnio Andrija Besek, Radnički Županja.

Utakmica bez puno prilika, mislim da je rezultat realan. Domaćin i suci korektni – rekao nam je Bruno Ešegović, Slavonija Soljani.

HNK FRUŠKOGORAC Ilok : NK HAŠK-SOKOL S.Jankovci 2:0

Utakmica prvo poluvrijeme tvrda, gost malo bolji, imali sto postotnu šansu, naš golman obranio, drugo poluvrijeme ulazimo u utakmicu puno bolje i konkretnije, dečki izgarali jedan za drugog na terenu, zabili dva gola, čestitam im na tome, vrlo važna tri boda za nas, gosti dobra ekipa i sretno im u idućim utakmicama – prokomentirao je Siniša Boban,                 Fruškogorac Ilok.

Lijepa utakmica, mi bolji prvo poluvrijeme gdje nismo iskoristili svoje prigode, domaći bolji u drugom poluvremenu, poveli iz kaznenog udarca u 80.minuti I za 2:0 u 93.minuti. Mislim da je prijelomno bilo što mi se Mitrović ozljedio u 43.minuti, tada je domaćin bio bolji I iskreno im čestitamo na pobjedi. Suđenje, znate da se ne žalimo, kao i uvijek, mi smo korektni kao i domaćin. Nije sucima danas bilo teško, sportski pozdrav i sretan Uskrs svima koji ga slave – komentirao je Ivan Lukić, Hašk Sokol.

NK BORAC Drenovci : NK TOMISLAV Cerna  1:2

Poveli smo 2:0 golovima Cindrić Dominika i Stepića da bi u zadnjoj minuti poluvremena primamo gol i zakomplicirali si utakmicu . Početkom drugog dijela nam je isključen igrač iz nama nepoznatih razloga, utakmica produžena 11 minuta uz katastrofalno suđenje glavnog sudca, svojim igračima čestitam na borbi, a ekipi Drenovaca želim sreću u nastavku prvenstva – izjavio je Mirko Godanj, Tomislav Cerna.

NK NEGOSLAVCI Negoslavci : NK BORINCI Jarmina 1:0

NK DILJ Vinkovci : NK VRBANJA Vrbanja 7:0

Mislim da rezultat sve govori, čestitam dečkima na igri. Želim cijeloj prvo županijskoj ligi sve najbolje za nadolazeće blagdane – izjavio je Dejan Pavličić, Dilj Vinkovci.

Odigrali smo najgoru utakmicu u Vrbanji. Zasluženo smo izgubili. Domaćinu čestitam i želim im da osvoje 1.mjesto. Sportski pozdrav – prokomentirao je Milan Matijević, Vrbanja.

NK MLADOST Vođinci : NK BRŠADIN Bršadin 4:4

Ovo je četvrta utakmica koju igramo neriješeno. Igramo ofanzivano i postižemo puno golova, imamo problema sa defanzivnim dijelom, jednostavno 3 stopera nam fale zbog povreda duže vrijeme i tu nam je glavni problem – komentirao je Ivica Cvitkušić, Mladost Vođinci.