/Damir Novaković pobjednik “Vukovarske teniske piramide” NA PIRAMIDI JE NASTUPILO 50AK TENISAČA
vukovarska piramida

Proteklog vikenda, na terenima TK Borovo Naselje uspješno je održan završni turnir teniske lige za rekreativce “Teniska Piramida Vukovar”, čime je i službeno završila već peta po redu sezona ovog izuzetno uzbudljivog i zanimljivog natjecanja.

Sezona je počela u svibnju, nastupilo je 50-ak tenisača-rekreativaca iz Vukovara i okolice, i nakon niza uzbudljivih mečeva stigao je Masters turnir na kojemu se razigravalo za titulu vladara rekreativnog tenisa u Vukovaru. Na Masters turniru snage je odmjerilo 16 najboljih igrača regularnog dijela sezone, igralo se na izrazito visokoj razini, a na kraju se ipak morao proglasiti pobjednik. U velikom finalu Damir Novaković svladao je Adriana Hutza, i tako se već četvrtu godinu za redom okrunio titulom prvaka. Na trećem mjestu završio je Ante Vuković, koji je u borbi za treće mjesto za protivnika imao Janka Brača. Organizatori Goran Blažević i Goran Cerić iznimno su zadovoljni i ponosni što se ovaj pozitivni sportski kolektiv širi i jača iz godine u godinu. Isto tako, pozivaju sve ljubitelje rekreativnog tenisa, bez obzira na spol i dob, da se priključe već u idućoj sezoni.

Izvor: Hrvatski radio Vukovar