/Croatia i Motičina podjelili bodove 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA NAŠICE
46101408_2393726374182853_2426211559333167104_n

Croatia i Motičina podjelili bodove 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA NAŠICE

Našička 2. ŽNL protekla je u znaku derbija kojeg su odigrali Croatia i vodeća Motičina. Gosti su dva puta vodili, ali se Croatia dva puta vrlo brzo vraćala pa je među njima ostala razlika kao i prije ovog susreta. Motičina je ovim remijem osigurala jesensku titulu kolo prije kraja jeseni, ali im je proslavu pokvarila ozljeda Marka Brusa.

Dino Karin je u 27. minuti donio prednost Motičini, a dvije minute nakon toga gostujuću obranu vara Kristijan Milanović. U drugom dijelu ponovno prednost Motičine, ovoga puta strijelac je Marin Knežević, da bi tri minute kasnije Davor Pavlović poravnao i postavio konačni rezultat.

Dražen Pavličić je s 3 pogotka odveo Đurđenovac do uvjeljive pobjede na gostovanju u Zoljanu, pa je njegova momčad smanjila zaostatak za vodećim dvojcem. Isto je pošlo za rukom i Slogi koja je minimalno slavila na gostovanju kod Seljaka golom Josipa Pavića, a nije ih omeo niti igrač manje gotovo čitavo poluvrijeme. I Iskrica je došla do gostujućih bodova, nakon prave golijade u prvih pola sata igre imali su 3:1, a to su u drugom dijelu potvrdili još jednim pogotkom. Niti Željezničar nije uspio doći do domaće pobjede, njih je u drugom poluvremenu slomila Lila, pa su propustili priliku primaknuti se četvorki na vrhu.

Fantastično kolo za goste zaokružio je i posljednji Šipovac koji je stigao do svog drugog boda ove jeseni, zaradili su ga u susretu bez pogodaka u Stipanovcima. Jedino slavlje domaćina potpisala je Slavonija koja je s 3:0 nadigrala aktualne prvake, ali i ovaj je susret nažalost ostao u sjeni teške ozljede u 42. minuti kada je u jednom duelu teško stradao gostujući igrač Alen Bračun.