/U čitavom kolu samo Kešinci zabijali LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO
nogomet-nkvelebitpotnjani

U čitavom kolu samo Kešinci zabijali LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

Đakovački trećeligaši odradili su prvo prvenstveno kolo koje je prilično raritetno, samo je jedna momčad uspjela zatresti suparničku mrežu! Detaljan pregled prenosimo s portala DJsport.hr

KEŠINCI – MLADOST (L) 3:0 (2:0)

Nogometaši Kešinaca kapitalizirali su prednost domaćega terena i s uvjerljivih 3:0 slavili protiv Mladosti iz Lapovaca. U prvom poluvremenu domaćini su postigli dva pogotka, a strijelci su bili Luka Vojnović i Ivan Peler. U nastavku utakmice za konačnih 3:0 gol je postigao Anđelko Mijakić. Kešinčani su ovom pobjedom zasjeli na prvo mjesto, a u sljedećem drugom kolu očekuje ih gostovanje u Vučevcima. Lapovčani će imati priliku za popravni ispit sljedeće nedjelje kada na svom terenu dočekuju Zrnski iz Drenja.

ZRINSKI (D) – SLAVONAC (P)  0:0

Iako su Preslatinčani bili favoriti u sudaru protiv susjeda iz Drenja, utakmica je završila bez pogodaka. Slavonac je u pripremnom razdobolju pobjeđivao i momčadi iz viših rangova, međutim, u Drenju nije bio njihov dan. Posebno su zakazali napadači koji nisu niti jednom uspjeli svladati domaćega vratara. A Drenjanci su prvenstvo otvorili s poticajnim bodom jer već nekoliko godina Zrinski pokušava doći u gornji dom, ali to mu zasada nije uspijevalo. Možda je ovo dobar znak.

MLADOST (I) – VELEBIT 0:0

Ovo je simbolična utakmica dviju momčadi koje su se u ovoj ligi našle po prvi puta. Ivanovčani su ispali iz druge županijske lige dok su Potnjanci ponovo okupili momčad, nakon godinu dana neigranja. Napadači i jednih  drugih kao da su bili na godišnjem odmoru jer i u Ivanovcima mreže su mirovale.

Nakon početnoga ispitivanja snaga, Ivanovčani su u 28. minuti mali jedanaesterac, ali ga nisu iskoristili.  Potnjanci su zaprijetili u 35. minuti, međutim, domaći vratar bio je na mjestu. Do odlaska na odmor Mladost je imala još dvije prilike, ali mreže su ostale netaknute.

U nastavku utakmice obje su momčadi bile ravnopavne, ali u posljednjih pola sata domaćini su imali više od igre, stvorili nekoliko izglednih prilika, ali bez realizacije. Potnjanci su se srčano branili i na kraju zasluži bod.

NAPRIJED – DINAMO (TO)  0:0

I nogometaši Naprijeda iz Mrzovića očekivali su očekivali su prvu pobjedu, ali i njihovi napadači bili su na produženom godišnjem odmoru. Tomašančani su iskoristili ponuđeno i kući odnijeli vrijedan bod.

SLOBODAN: VUČEVCI

1. KEŠINCI 1 1 0 0 3:0 3
2. SLAVONAC (P) 1 0 1 0 0:0 1
3. VELEBIT 1 0 1 0 0:0 1
4. DINAMO (TO) 1 0 1 0 0:0 1
5. NAPRIJED 1 0 1 0 0:0 1
6. MLADOST (I) 1 0 1 0 0:0 1
7. ZRINSKI (D) 1 0 1 0 0:0 1