/Četiri gola Markovića za pobjedu Dunava! 2. ŽNL OSIJEK
2. žnl osijek

Četiri gola Markovića za pobjedu Dunava! 2. ŽNL OSIJEK

U 21. kolu 2. ŽNL Osijek pobjedničke ekipe su Dunav, Radnik, Radnički, Klas i Sloga.

Utakmica između LIVa 1949 i Dunava završila je rezultatom 3:4. Gosti su poveli u 29. minuti briljantnog Markovića, a domaći nisu znali kako ga zaustaviti pa je zabio još tri gola u 77., 86. i 90. minuti susreta. Za goste sva gola je zabio odlični Radak u 64. i 66. minuti, a jedan gol je zabio Ćosić u 40. minuti.

Susret između Slavonije i Radnika završio je rezultatom 0:3. Gosti su poveli u 10. minuti susreta golom Vukovića, a dva gola je zabio precizni Barun u 68. i 84. minuti susreta.

Dvoboj između Radničkog i Eduta završio je rezultatom 4:2. Domaći su poveli u 12. minuti susreta golom odličnog Horvata koji je bio precizan i u 15. i u 35. minuti susreta, a jedan gol je zabio Pavičić u 49. minuti. Za goste su bili precizni Grabić u 20. minuti i Pandžić u 70. minuti.

U utakmici između Klasa i Radničkog konačni rezultat je 5:3. Kod domaćih briljantan je bio Horvat sa tri pogotka u 5., 53. i 90. minuti susreta, a po jedan pogodak postigli su Sesvećan u 6. minuti i Blažević u 31. minuti. Kod gostiju dva puta je zabio Rončević u 19. i 73. minuti, a jedan Smoljo u 68. minuti.

U susretu između Sloge i Murse konačno rezultat je 4:3. Za Slogu tri gola je zabio precizni Tuličić u 23., 30. i 59. minuti susreta, a jedan gol je zabio Jarambek u 67. minuti. Kod Murse dva gola je zabio Dragičević u 21. i 84. minuti, a jedan Tot u 4. minuti.

U sljedećem 22. kolu odigrat će se utakmice između Dunava i Murse, Viteza i Sloge, Erduta i Klasa, Radnika i Radničkog te derbi između LIVa 1949 i Slavonije.