/Čepinke suvereno gaze kroz 2. NOL SEDAM KOLA I ISTO TOLIKO POBJEDA
ok čepin

Čepinke suvereno gaze kroz 2. NOL SEDAM KOLA I ISTO TOLIKO POBJEDA

2. Nacionalna odbojkašla liga Istok proteklog je vikenda stigla do sedme dionice nakon koje se na vrhu ništa nije promjenilo, odbojkašice Čepina i dalje su nezaustavljive i za sada se ne nazire način kako bi ih netko mogao zaustaviti u pohodu na konačni trijumf.

Vodeća ekipa lige gostovala je u Strizivojni i zaista dominantno došla do novih bodova, kako je utakmica odmicala tako je razlika u kvaliteti bila sve očitija iako je Strizivojna dala svoj maksimum i nemaju si što puno predbaciti, nekada se jednostavno namjeriš na boljeg protivnika. Pomalo iznenađujuće je Višnjevac slavio na gostovanju u Antunovcu. Vitez je držao korak s Čepinom, ne tako uvjerljivo, no rezultati su bili tu. I onda pravi brodolom na domaćem parketu. Ferivi je ovom pobjedom ulovio korak s Vitezom a naravno i pomogao Čepinu da se odvoji sam na vrhu. Jug II je do svoje druge pobjede u sezoni stigao protiv druge ekipe Đakova, a treća ekipa ŽOK Osijeka je slavila na gostovanju u Vukovaru što je njihovo 5 slavlje u sezoni. Jedina utakmica koja nije završila rezultatom 3:0 bila je ona u Našicama gdje je istoimeni domaćin bio bolji od ŽOK Baranje. Gošće su uspjele osvojit set, ali ne i bod iako su sva 4 seta bila prilično izjednačena.