/Čepinke i nakon trećeg kola bez izgubljenog seta U SLJEDEĆEM KOLU PRILIKA ZA OSIJEK I ĐAKOVO
ok čepin

Odbojkašice Čepina za sada vrlo suvereno gaze kroz 2. Hrvatsku odbojkašku ligu Istok, u tri kola nisu izgubile niti set, pa tako naravno na gostovanju kod Agrotehnike u prošlom kolu.

Čepinke su rutinski odradile posao u Osijeku, odradile kratki “izlet” u Gradskom vrtu i otišle na zasluženi odmor s obzirom da u sljedećem kolu odmaraju i otvaraju priliku trećoj ekipi Osijeka ili Đakovu da ih preskoče, odnosno izjednače se na vrhu ljestvice. Odbojkašice Đakova su na svom parketu s 3:0 slavile protiv Valpovke koja je dobro parirala u prvom setu, ali kasnije je do izražaja  došla kvaliteta domaćih koje su preostala dva seta uvjerljivo odvele na svoju stranu. Treća ekipa ŽOK Osijeka gostovala je u Antunovcu i bez pravog otpora Viteza došle do 3:0 pobjede. Istim rezultatom, 3:0 slavila je druga ekipa ŽOK Vukovara, no njima su Našice u drugom setu odlično parirale, bile nadomak osvajanja seta i kompliciranja čitave utakmice, ali su Vukovarke ipak smogle snage i koncentracije za čistu pobjedu.