/Čepinke lako i kroz Vukovar VELIKI PREOKRET OK OSIJEK JUG 2 PROTIV BARANJE
ok čepin

Čepinke lako i kroz Vukovar VELIKI PREOKRET OK OSIJEK JUG 2 PROTIV BARANJE

Vikend koji je za nama u 2. Nacionalnoj ligi istok donio je utakmice 17. kola u kojima smo vidjeli zanimljivu odbojku u Našicama i Osijeku, te uvjerljive pobjede favorita u ostalim mečevima.

Vodeće Čepinke su prošetale Vukovarom  i bez problema došle do 17. pobjede bez izgubljenog seta. Prve pratiteljice su u Antunovcu imale tek mrvicu teži posao protiv druge ekipe Vinkovaca, ali i one su odradile posao bez izgubljenog seta.Treća ekipa ŽOK Osijeka je slavila u gostima protiv posljednje Agrotehnike, a Strizivojna je kod kuće upisala čistu pobjedu protiv druge ekipe Đakova.

Našičanke su imale 2:0 u setovima, meč u svojim rukama ali gošće iz Višnjevca su se vratile u igru i došle do boda, za drugi u petom setu više nisu imale snage. Ekipa Osijeka Jug 2 je pak smogla snage za potpuni preokret, Baranja je dobila prva dva seta koja su bila vrlo izjednačena, a onda su Osječanke još malo dodale gas i uspjele doći do 3:2 pobjede.

97. ŽOK VITEZ 11 – ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:10,25:17,25:20)
98. ŽOK NAŠICE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:2 (25:23,25:18,22:25,20:25,15:11)
99. OK OSIJEK JUG 2 – ŽOK BARANJA 3:2 (23:25,25:27,25:21,30:28,15:8)
100. OK STRIZIVOJNA – OK ĐAKOVO II 3:0 (25:23,25:22,25:20)
101. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK ČEPIN 0:3 (8:25,12:25,13:25)
102. OK AGROTEHNIKA – ŽOK OSIJEK III 0:3 (10:25,16:25,7:25)