/U Bukovlju odigrana jedina utakmica prve ŽNL brodsko-posavske SREMAC KOBAN ZA CERNIČANE
bukovlje

U Bukovlju odigrana jedina utakmica prve ŽNL brodsko-posavske.

Slavonac je pred svojim navijačima u Bukovlju pobijedio svoga gosta Mladost iz Cernika rezultatom 3:1.

buk mlc

Igrači trenera Petrovića morali su sustizati vodstvo gostiju koji su poveli u prvom dijelu. Ključne su bile završne minute kada su u nepunih pet minuta igrači Mladosti primili dva pogotka i otišli na odmor s minusom 1:2. U samoj završnici utakmice pao je i treći pogodak za konačan rezultat.

Pogocima Sremca dva puta i Padrića došli smo do tri boda. Teren je bio jako težak, dobili smo gol zaslugom terena, lopta je nekoliko puta stala u vodi, ali srećom smo se vratili na vrijeme, zabili golove i pobijedili –  vidno zadovoljan bio je igrač trener Slavonca Mario Petrović

Vodili smo do 40.minute pogotkom Jelančića, dobili golove u završnici prvog i drugog dijela. Teren je bio jako težak, nemoguć za igru – rekao nam je Petar Cindrić trener Mladosti iz Cernika.