/BSK i Bedem slavili kao domaćini u nedjeljnim utakmicama Treće HNL istok U IVANKOVU SVA TRI POGOTKA PALA NAKON PREKIDA (VIDEO)
23313385_10210640606676252_1233441382_o

BSK je tijesno slavio protiv vrlo dobrog Varteksa, a Bedem također kao domaćin u utakmici koju su obilježila tri pogotka koja su pala nakon prekida igre.

12 04.11.2017 14:00 Pleternica Slavija – Mladost 2:2

Izuzetno čvrsta utakmica, iznenađen sam Varteksom, bilo ih je teško probiti pa se malo uvukla nervoza u drugom dijelu da bi zabili iz kaznenog udarca. Nakon dva poraza kod kuće imali smo psihološki pritisak no na kraju čestitam dečkima, dobili smo utakmicu i to je najvažnije. Gostima sve najbolje u nastavku natjecanja- rekao je trener BSK-a Davor Rupnik

1

Poveli smo rano nakon toga je igra bila ravnopravna čak je Vukovar bio i malo bolji no nakon isključenja smo preuzeli inicijativu, ali nismo iskoristili brojčanu prednost čak je Vukovar izjednačio. Na kraju smo nakon kornera zabili za 2:1 i tako je završilo – kazao je trener Bedema Jure Jurić

Zaslužena pobjeda domaćina – kratak je bio komentar trenera Vukovara 1991 Gorana Meštrovića

1:0

1:1

2:1

2

Momčad Bedema ljepši početak nije mogla poželjeti,jer su već u 3.minuti poveli poslije slobodnog udarca koji je izveo Smolčić i u petercu gostiju pronašao Bajića koji podmeće nogu i loptu skreće u nezaštićenu mrežu Tute. Nakon duplog pasa u 25. minuti na centru između Bajića i Sambola ovaj potonji se sjurio prema golu gostiju i sa 6 metara vratnica je spasila novo vodstvo domaćih. Dvije minute potom Vukovarci postižu lijep pogodak, a na intervenciju pomoćnog suca glavni sudac isti poništava zbog očiglednog zaleđa.U 39.minuti Čakalić kvalitetno upošljava kapetana gostiju Jazvića koji sam sa 5 metara dobro puca a Marijanović njegov udarac nogom brani. U zadnjoj minuti prvog poluvremena Vukovar 1991 ostaje bez Marko Miškovića koji nepotrebno povlači Raić-Sudara za dres, a kako je imao već jedan žuti karton automatski dobiva i crveni karton. Nastavak bolje otvaraju Vukovarci i u 64.minuti izjednačuju rezultat na 1:1 poslije idealno izvedenog slobodnog udarca sa preko 20 metara koji je izveo Čakalić i loptu smjestio u gornji desni kut Marijanovićevog gola.U 76.minuti dobili smo konačni rezultat od 2:1 za Bedem i to poslije kutnog udarca koji je izveo Mrdeša i na 6 metara od Tutinog gola pronašao Validžića koji se visoko izvio i glavom poslao loptu pod gredu gostujućeg gola. Minutu prija kraja Božić je dobro odapeo sa 30-tak metara, Tuta krajnjim naporom loptu skrenuo u korner. U sudačkoj nadoknadi zbog prigovora odstranjen je trener gostiju Goran Meštrović. Da su Bedemaši od tri izgubljene utakmice kod kuće uzeli barem po jedan bod danas bih bili  na samom vrhu tj.prvom mjestu.Ovako ostale žal za propuštenim i Bedem polako ali sigurno gura prema prvom mjestu. (A.Borić)