/Brođani svladali novaka u ligi Crnicu za drugu prvenstvenu pobjedu u 1.HMNL OSIJEK KELME DOŽIVIO I DRUGI UZASTOPNI PORAZ NAKON FANTASTIČNOG ULASKA U NATJECANJE
mnk brod 035

MNK Brod 035 je upisao nove bodove svladavši na svom parketu novaka u ligu Crnicu dok je Osijek Kelme doživio drugi poraz na gostovanju kod Uspinjače.

5 07.11.2017 20:00 Slavonski Brod MNK Brod 035 – “CRNICA” 3:2
5 07.11.2017 19:00 Vrgorac Vrgorac – Futsal Dinamo 1:2
5 07.11.2017 19:00 Dubrovnik SQUARE – Nacional Zagreb 3:6
5 08.11.2017 19:00 Labin Albona-Potpićan 98 – Split 2:10
5 07.11.2017 20:30 Lučko Alumnus futsalFER – Novo Vrijeme 1:12
5 08.11.2017 19:00 Zagreb Uspinjača – Osijek KELME 3:1

U zanimljivoj i neizvjesnoj utakmici bodovi su ipak ostali u Slavonskom Brodu. Domaćin je poveo preko Bundavice no gosti se ne predaju te pogocima Pavića i Perišića okreću vodstvo u svoju korist što je bio rezultat prvog dijela. U zadnjih pet minuta nastavka Brođani su odlučili utakmicu. Prvo je siguran realizator 6.akumuliranog prekršaja bio vratar Darko Milanović da bi tri minute prije kraja igor Mirković zabio za vrijedna tri boda.

1

Osijek nakon fantastičnog uvoda u sezonu bilježi drugi uzastopni poraz. U Zagrebu je bolja bila Uspinjača koja je i povela na otvaranju utakmice golovima Smolića i Totha. Tračak nade vratio je Duvančić koji je smanjio početkom nastavka na 1:2 no do kraja susreta nisu Osječani uspjeli postići pogodak, to su učinili domaći postavivši konačan rezultat u 34.minuti ponovo preko Totha.