/Borinci startali gostujućom pobjedom, Radnički domaćom U DRENOVCIMA POBJEDNIKA NIJE BILO
radnički županja fb

Odigrana su tri uvodna proljetna susreta 16.kola Prve ŽNL VSŽ u kojima su postignuta sva tri znaka. U Županji je slavio domaćin pogocima Zvonimira Tulumovića 2 i Branimira Tufegdžića, u Soljanima je nakon vodstva domaće momčadi gost u zadnjih 5 minuta došao do pobjede pogocima Bručića i Petrovečkog koja ih barem na 24 sata instalira na vrh ljestvice, a u Drenovcima nije bilo pobjednika nakon što je domaćin poveo pogotkom Marina Lovrića gost je do boda došao u završnici susreta preko Predraga Grumića (80′).

NK SLAVONIJA Soljani – NK BORINCI Jarmina 1:2 (Tomislav Stiba/Mihael Bručić, Stjepan Petrovečki)

Prvo poluvrijeme bez šansi, uspjeli smo zabiti gol iz nekakvog prekida. Drugo poluvrijeme su oni bili nešto aktivniji, ali isto bez nekakvih šansi, u zadnjih par minuta su zabili 2 gola. Nemam što reći osim čestitati gostima – prokomentirao je Bruno Ešegović, Slavonija Soljani.

Utakmica prava i borbena gdje domaćin dolazi do vodstva iz jednog prekida i to je rezultat prvog poluvremena .Ulazimo bolje i jače u nastavak utakmice gdje dolazi do izražaja fizička sprema i pogocima Mihaela Bručića i Stjepana Petrovečkog dolazimo do pobjede – izjavio je Mario Rožić, Borinci Jarmina.

NK RADNIČKI Županja – NK MLADOST Vođinci 3:1 (Zvonimir Tulumović 2, Branimir Lukačević/

Gosti su ušli bolje u utakmicu, imali su prvu prigodu za pogodak, na našu sreću nisu zabili. Što je odmicalo sve više prvo poluvrijeme mi smo bili sve bolji i bolji. U 36. minuti smo postigli pogodak, u 38. minuti drugi pogodak i u 42. minuti treći pogodak s 11 metara. Drugo poluvrijeme smo bili ravnopravni, mi smo se malo povukli, oni su imali inicijativu i uspjeli su zabiti taj jedan pogodak. Utakmica je bila fer i korektna, suđenje na dobroj razini – komentirao je Andrija Besek, Radnički Županja.

NK BORAC Drenovci – NK NEGOSLAVCI Negoslavci 1-1 (Marin Lovrić/)

Utakmica zanimljiva, dosta dinamična, prilika i na jednoj i na drugoj strani. Mi smo zabili za 1-0 preko Marina Lovrića. Ekipa Negoslavaca je dobra ekipa, iz jedne gužve su zabili za 1-1 i odnijeli nam bod. Nisam nezadovoljan iako mislim da smo sa igrom i zalaganjem trebali uzeti sva tri boda – izjavio je Željko Lučić, Borac Drenovci.