/Borinci su projurili Gradištem no Dilj i dalje prati SLAVONAC IZ KOMLETINACA JE PORAŽEN U NEGOSLAVCIMA
borinci fb

Vodeći dvojac niže pobjede, Dilj na svom terenu, Borinci na teško gostovanju u Gradištu gdje su uspjeli doći do pobjede prti tome postigavši čak pet pogodaka. Nevjerojatni Marin Ležaić je postigao svih pet pogodaka!!!

NK DILJ Vinkovci – NK SLAVONIJA Soljani 4:0

Potpuno zaslužena pobjeda, mogla je biti izraženija, fer i korektna utakmica. Čestitam momcima još jednom-Dejan Pavličić, Dilj Vinkovci.

Domaćin bolji u svim segmentima igre, mi jalovi u svim segmentima igre, nemam što reći nego čestitati domaćinu na pobjedi. Nadam se da ćemo u nedjelju prekinuti ovaj niz-Bruno Ešegović, Slavonija Soljani.

NK NEGOSLAVCI Negoslavci – NK SLAVONAC Komletinci 2:1 (Mišić2/)

Ne znam jeli ikoja ekipa desetkovana kao mi, i danas smo igrali bez 5-6 standarnih igrača, što kartoni što povrede. Dokazali smo da se možemo nositi sa svima na domaćem terenu tako i sa ekipom koja se bori za vrh. Čestitao bih svojim momcima na borbenosti, ekipi Komletinaca želim sreću u daljem nastavku sezone.-Nikola Sredojević, Negoslavci.

Ušli loše prvo poluvrijeme u utakmicu, oni zabili gol u trećoj minuti. Mi se kasnije konsolidirali, bili bolji drugo poluvrijeme, napadali, izjednačili nakon par šansi. Idemo po drugi gol, ljudi nam zabiju jedan vrhunski gol sa 20 metara. Po meni smo zaslužili bar bod, korektno suđenje, pobjeda zaslužena-Mario Đurković, Slavonac Komletinci.

HNK FRUŠKOGORAC Ilok – NK BRŠADIN Bršadin 3:2

NK ZRINSKI Bošnjaci – NK VIDOR-MATIJEVIĆ S.Laze 1:0

Teška utakmica, pobjedili smo 1-0 dobru ekipu Vidora. Prvo poluvrijeme dosta loše, pogotovo s naše strane, drugo poluvrijeme smo se malo digli i možda malo bolje pripremljeni. Zabili smo gol pred kraj iz penala. Sve korektno – Drago Trojan, Zrinski Bošnjaci.

NK SLAVONAC Gradište – NK BORINCI Jarmina 3:5 (Šitum, Blažević, /Ležaić M.x5)

U utakmicu smo dobro krenuli, imali smo šansu, nismo realizirali, par puta smo se vraćali na rezultat no nismo ga stigli. Bili smo kažnjeni za sve što nismo zabili. Kaznio nas je slobodno mogu reći najbolji igrač lige što sam vidio Ležaić. Zaslužena pobjeda gostiju, svaka čast Ležaiću. Suci ajmo reći na nivou-Branko Mikulić, Slavonac Gradište.

Nastavak fenomenalnog niza i nakon 2 komada Cibaliji MARIN LEŽAIĆ daruje domaćina iz Gradišta s „PETARDOM“.Rano vodstvo od 0-2 i lagano opuštanje gosta domaća ekipa kažnjava i sa 2-2 se odlazi na odmor .U otvorenoj utakmici  Marin se najbolje snalazi i zabija još 3 komada i rješava utakmicu.Sve pohvale domaćinu na fer i korektnoj utakmici- Mario Rožić, Borinci Jarmina.

NK HAŠK- SOKOL S.Jankovci – NK TOMISLAV Cerna 0:1

Nažalost izgubili smo prvu domaću utakmicu, dobili smo pogreškom gol u 4.minuti. Gosti su se organizirano branili. Što reći malo previše su ležali po travnjaku, ali to je sport. Vrlo vrlo prihvatljivo suđenje sudačkoj trojci i gostima, zaslužena pobjeda, uvijek je zaslužena kada se bodovi uzmu. Mi ipak nismo nadomjestiti 6 igrača kojih nema, idemo dalje to je sport-Ivan Lukić, Hašk Sokol.

Ušli smo u utakmicu od prve minute bez straha i respekta prema domaćinu, a s namjerom da pokažemo da ne zaslužujemo ovakav plasman na tablici. Poveli smo već u 5′ (Jančić) i održali taj rezultat do kraja utakmice, gdje smo pred sam kraj imali još dvije izgledne šanse koje nismo realizirali. Utakmica je bila prava muška, a to pokazuje i 9 žutih kartona (4 mojoj ekipi i 5 domaćoj). Sve u svemu mislim da smo zaslužili ova 3 boda jer smo pokazali veću volju i želju od domaćina. Ekipi S.Jankovaca želim sreću u nastavku prvenstva-Mirko Godanj, Cerna

Sladorana – Vrbanja 1:0

Ušli smo dobro u utakmicu, organizirano, čvrsto, napravili smo prije pogotka još dvije prigode no nismo zabili. Pred kraj prvog dijela smo zabili za 1-0. Gostima nismo dali da naprave ništa ozbiljnije prema naprijed. U drugom dijelu smo isto nastavili organizirano i stvorili par situacija za gol. Gost je dominirao desetak minuta, na sreću nije zabio. Na kraju moramo biti zadovoljni. Gost korektan, suđenje korektno- Andrija Besek, trener Sladorane.

Domaćin je zasluženo pobjedio 1:0 zgoditkom koji su postigli u 45. minuti utakmice. Mi smo također imali svoje prilike koje smo promašili. Domaćin i suci korektni. Mi se okrećemo sljedećoj utakmici protiv Slavonca gdje se nadamo da ćemo osvojiti nove bodove-Milan Matijević, Vrbanja