/Borinci ne daju vrh niti nakon gostovanja u Drenovcima PREOSTALA DVA SUBOTNJA SUSRETA ZAVRŠILA SU PODJELOM BODOVA
borac drenovci fb

Borinci su bacili rukavicu Dilju te pobjedom u Drenovcima pobjegli na tri boda prednosti uoči današnjeg ogleda u Vinkovcima gdje gostuju igrači Vidora. Sladorana i Slavonac iz Gradišta su odigrali susret bez pogodaka, dva su pala u Vođincima, ali tamo također nije bilo pobjednika.

Borac – Borinci 0:2

Šta reći kada nadigrate protivnika i stvorite više šansi od gosta, a izgubite 0-2. Ekipa Jarmine dobra i opasna, ali danas smo barem 70 minuta bili bolji, stvarali šanse, ali gol neće pa neće. Sada nas je i sreća napustila, ali idemo dalje. Kada smo kompletni kao danas ne bojimo se nikoga, samo malo sreće i rezultat će doći – Adnan Junuzović (Borac)
Jedna tvrda utakmica po tvrdom terenu bez puno prigoda mi se bolje snalazimo u drugom poluvremenu i pogotkom M. Pratnemera dolazimo u vodstvo, a potvrdu pobjede i prvog mjesta završava Marin Ležaić – Mario Rožić (Borinci)

Mladost – Slavonija 1:1

Strijelac za nas Domagoj Lajtman. Još jedna loša predstava, imali smo puno sreće što smo na golu imali raspoloženog Ivana Petrovića koji nas je spasio od poraza. Suđenje korektno, čestitam gostima na dobroj predstavi, a nama ostaje samo rad da probamo do kraja sezone zabilježiti koju pobjedu – Josip Komarčić (Mladost)