/Bonk, Slobodnica i Budainka vode borbu na vrhu PO 3 POGOTKA IVANA LOVRIĆA I RAFAELA PAUNA ZA BODOVE ZDENCIMA
slobodnicank

U 2.žnl Centar odigrano je 22. kolo, do kraja je četiri kola a samo pet bodova razlike prvoplasirani i trećeplasirani.
Bonk se namučio protiv Slavonca (BS), ali ipak je uzeo sva tri boda, pogotke su postizali Domagoj Grgić, Marijan Bošnjak i Tomo Halužan, za goste je ublažio Davor Vlajnić. Slobodnica uvjerljiva u gostima protiv Posavca, raspucani su bili Silvio Velić x3, Vlado Lasić x2 i jedan pogodak Mato Gavran. Budainka poslala kući Podvinje bez bodova, strijelci Stjepan Latić i Josip Furjanić x2, dok za goste su zabili Krešo Didić i Tomislav Budeš. Zdenci se nisu previše namučili ovo kolo u kojem su ugostili Mladost, Ivan Lovrić i Rafael Paun su bili vrlo raspucani pa su svaki po tri puta pogađali mrežu. Tri pogotka u Lužanima, isto toliko bodova pišemo domaćinu, Tomislav Jurković je uzeo stvar u svoje ruke, zabio je u 33.minuti a onda iz kaznenog udarca u 90.minuti potvrdio pobjedu, za goste je postigao pogodak Nikola Kuterovac iz kaznenog udarca. Istim rezultatom Tomica je pobjedila Graničar, vratar Fabijan Križanović je pokazao da zna pucati i kaznene udarce te je u 8.minuti doveo domaćine u vodstvo, Luka Stanić vraća goste u igru za 1:1 ali nakon par minuta primaju autogol i do kraja utakmice ostaje 2:1 za domaćine. Podrckavlje je ugostilo MV Croatiu i uzelo sva tri boda, pogotke su postizali Mislav Šarić, Zvonimir Šarić i Matej Pivelić.

22 04.05.2019 17:00 Slavonski Brod Budainka Kolonija – Podvinje 3:2
22 04.05.2019 17:00  Podrckavlje Podcrkavlje – MV-Croatia 1976 4:0
22 04.05.2019 17:00 Bebrina Bonk – Slavonac BS 3:1
22 04.05.2019 17:00 Brodski Zdenci Zdenac – Mladost M 6:0
22 04.05.2019 17:00 Lužani Svjetlost – Slavonac SK 2:1
22 04.05.2019 19:30 Ruščica Posavac R – Slobodnica 0:6
22 04.05.2019 17:00 Tomica Tomica – Graničar K 2:1