/Bjelica na korak do prolaza u 4.pretkolo DINAMO JE OBAVIO OGROMAN POSAO NA GOSTOVANJU KOD ASTANE
dinamo hns

Hrvatski prvak Dinamo odradio je veliki posao na putu prema posljednjem pretkolu ovogodišnjih kvalifikacija za Ligu prvaka.

Nakon uspješnog prolaska preko Hapoel Beer Sheve, zagrebački se Modri s kazahstanskom Astanom bore za plasman u četvrto pretkolo elitnog europskog klupskog natjecanja.

Prva je utakmica odigrana u utorak, a Dinamo je ubilježio vrijednu pobjedu 2:0. Prvi je pogodak postigao Budimir na asistenciju Olma u 39. minuti, da bi Olmo postavio konačan rezultat udarcem iz daljine u 84. minuti dvoboja.

Uzvratni je susret na rasporedu za tjedan dana, 14. kolovoza, na zagrebačkom Maksimiru. Ukoliko potvrdi pozitivan rezultat iz Astane, Dinamo će plasman u grupnu fazu Lige prvaka tražiti protiv švicarskih Young Boysa.