/Bez kompromisa na otvaranju MŽNL OS-VI – niti jedan remi! SLAVONAC K I RADNIČKI M OSTVARILI GOSTUJUĆE POBJEDE
otok fb

Odigrano je 6 subotnjih susreta novoformirane MŽNL OS-VI u kojima nismo vidjeli niti jedan remi, a dva puta su slavili gosti. Slavonac iz Komletinaca je odnio bodove iz Vinkovaca istim rezultatom kao i Radnički iz Meca s gostovanja u Valpovu. Domaće pobjede su upisali Olimpija, Otok, Darda i Radnički iz Županje.

1 25.08.2019 17:30 Kuševac Torpedo – Borinci -:-

Poveli smo s dva prekrasna gola Mijatovića i Čakalića. Mladost je smanjila iz kaznenog udarca.Gotovo cijelo poluvrijeme smo igrali sa igračem manje, ali nismo ispustili zlata vrijedna tri boda. Čestitke mojim igračima na zalaganju koje je na momente prelazilo granicu stvarnog – Franjo Pranjić Olimpija

Trener Denić zbog smrtnog slučaja nije mogao voditi momčad pa je palicu preuzeo Marko Barišić:

Ne mogu se oteti dojmu da smo dominirali čitavim susretom no nismo uspjeli doći do pobjede. U završnici nismo bili mirni i koncentrirani pa nismo realizirali svoje prigode. Dva trenutka nepažnje koštala su nas poraza i gubitka bodova. Čestitam Olimpiji na pobjedi i želim im puno sreće u nastavku prvenstva, a mi se okrećemo idućem susretu.

1

Najbolje moguće otvaranje, u prvih pola sata smo imali 3:0. Unatoč povredi Kreše Jurića i nedostatku tri bitna igrača odigrali smo dobro, gost je smanjio na 3:1 i tako je ostalo do kraja. Fer i korektna utakmica , suđenje izvanredno, čestitke mojim dečkima, okrećemo se Olimpiji – Ivica Cvitkušić Otok

Dva poluvremena totalno različita. Prvo smo ušli skroz loše, bez duela, bez ideje, rastrgano, domaćin čvrst u duelima i iskoristio je svoje šanse iz naših grešaka i bio bolji na terenu. Drugo poluvrijeme naša igra i zalaganje mnogo bolje, gdje smo diktirali tempo i stvarali šanse cijelo poluvreme gdje smo imali 12 13 šuteva na gol domaćina, a domaćin samo jedan. I šteta što nismo uspjeli da okrenemo rezultat u našu korist iako je bilo 3:0. Suđenje!!! Neću komentirati – Zoran Stamenić Borac

2

Prvo kolo pa odmah golijada. Zaslužena pobjeda, poveli smo, u nastavku podebljali prednost na 4:1, imali još prilika i napravimo kiks u obrani pa penal i vratimo protivnika u utakmicu 15 minuta do kraja no ipak smo uspjeli očuvati prednost. Utakmica za neutralne gledatelje odlična – Antonio Šarić Darda

Za neutralne gledatelje najbolja utakmica. Stigli smo do 4:3 pred kraj susreta, a sudac odsvirao kraj u 89.minuti iako je bilo 9 izmjena. Korektna utakmica, puno prilika posebno domaćina. Mi smo novi u ligi i ovo je novo iskustvo za nas. Čestitke domaćinu na zasluženoj pobjedi. Dali smo tri gola u gostima no olako smo primali pogotke – Drago Trojan Zrinski

3

Prava prvesntvena i čvrsta utakmica, poveli smo već u 2.minuti pa imali još jednu šansu, a nakon toga i gost za izjednačenje. Početak drugog ponovo zabijamo i usmjeravamo utakmicu na naš mlin. Imali smo još situacija za gol, gost je imao posjed, ali bez ozbiljnih prigoda. Jako korektna utakmica i nadigravanje, gost je vrlo mlad, kolega Tomas je to dobro pripremio i posložio – Andrija Besek Radnički

Domaćin je bio bolji, iskoristio je svoje šanse , mi nismo i njihova pobjeda je zaslužena. Na otvaranju oba poluvremena su pali pogoci, mi smo propustili nekoliko prigoda. Fer utakmica s obje strane, okrećemo se narednom susretu – Josip Tomas Višnjevac

4

Prvi dio smo bili ispod razine, gost poveo i nakon toga smo ubacili u višu brzinu no nakon auta smo dobili i drugi gol pa smo sve dali na napad, smanjili i imali još prigoda za izjednačenje. Mislim da je realno trebalo biti neodlučeno. Čestitke gostima na pobjedi, prvo je kolo uvijek puno nepoznanica, ispitivanje snaga. Imamo puno mladih, nešto povrijeđenih dok to ukomponiramo bit će bolje – Goran Brkić Valpovka

Čestitam prvenstveno svojim dečkima na trudu i zalaganju te na prikazanoj partiji, domaćinu na fer i korektnoj igri. Prvi dio smo poveli , bili bolji, a u drugom domaćin kreće na sve ili ništa, ali mi zabijamo za 2:0 da bi domaćin smanjio i do kraja smo visili i moglo je biti i poravnanje no na kraju smo imali više sportske sreće i znanja te nosimo bodove kući – Mario Amidžić Radnički

5

Nogometaši Slavonca očitali su nam lekciju kako se pristupa utakmici i kako se bori za svoj klub. Rezultat danas nije bio mjerilo pravih odnosa snaga na terenu,trebali su gosti i uvjerljivije slaviti. Na naplatu su došle katastrofalno odrađene pripreme i bojim se da ćemo imati velikih problema u nastavku natjecanja. Slavoncu čestitam na potpuno zasluženoj pobjedi i želim im u srijedu u kup utakmici prolaz – Dejan Pavličić Dilj

Odlična igra moje ekipe kroz cijelu utakmicu.Mislim da je pobjeda trebala biti izražena i većim rezultatom.Puno smo promašili gdje smo trebali utakmicu riješiti još u 1.pol.Ali na kraju sve je došlo na svoje i vise nego zasluženo nosimo 3 boda s veoma vrućeg i teškog gostovanja od odličnog i korektnog domaćina.Utakmica je bila na visini ranga takmičenja.Čestitke našim vjernim navijačima koji su kao i uvijek bili u velikom broju.Ovim putem sve pozivam na pretkolo Hrvatskog kupa s Nk Buje 28.08 u 16h – Mario Đurković Slavonac.