/Bedem ponovo slavio pred svojim navijačima BEDEM - VIŠNJAVAC 2:0 (2:0)
bedem belišće

Bedem ponovo slavio pred svojim navijačima BEDEM - VIŠNJAVAC 2:0 (2:0)

Bedem ponovo slavio pred svojim navijačima.

Nogometaši Bedema bili su dominantniji cijeli susret i status favorita u potpunosti opravdali.Od samog starta krenuli su žustro i već u 5. minuti poslije ubačaja Mrdeše na drugoj stativi našao se Smolčić čiji udarac vratar gostiju brani. A u 18. minuti su poveli sa 1:0 opet nakon ubačaj Mrdeše  lopta je došla do Validžića koji tek  nakon trećeg odbijanca glavom postiže zgoditak. Osam minuta kasnije  tj. u 26. minuti još jedna dubinska lopta Mrdeše za Raić-Sudara na centru igrališta koji solo prodorom dovodi Bedem u vodstvo od 2:0 što je bio i rezultat prvog poluvremena,u kojem Višnjevac nijednom nije zaprijetio domaćem golu.

U drugom dijelu igra se odvijala na sredini terena i zabilježene samo samo dvije prilike za domaće od kojih je ona u 65. minuti bila izrazitija kada je Koledić izbio sam ispred gostujućeg vrata Anića i lob udarcem pokaušao ga savladati,  ali je lopta otišla preko grede njegovoga gola.Višnjevac je i dalje bio neučinkovit, a Bedem rutinski priveo utakmicu kraju i sačuvao prednost iz prvog dijela te osvojio trobod koji ga vodi u gornje tablične sfere.