/Bedem je bio neumoljiv na domaćem terenu protiv Čakovčana BEDEM - MEĐIMURJE 3:0 (2:0)
bedem

Bedem je bio neumoljiv na domaćem terenu protiv Čakovčana.

Bedem – Međimurje 3:0

Ivankovo: Stadion “Grac”, gledatelja 250.

Strijelci: 1:0 Vuksanović u 1 min. 2:0 Borko u 18 min. i 3:0 Validžić u 59 min.

Suci: Alen Dobraš-Sl.Brod, Mario Jurić i Vladimir Buček (oba Osijek) Delegat: Zvonko Polić-Pleternica.

Nedozvolivši puno prostora napadačima Međimurja za stvaranje šansi i uz to oslanjajući se na kontranapade Bedem se uspio domoći troboda koji ih vodi prema konfornijoj pozicija na tablici. Na mukama je bio vratar gostiju već u 1. (prvoj) minuti jer ga je Vuksanović primorao da vadi loptu iz svoje mreže zahvaljujući rezantnom udarcu sa 17 metara. Šokirani gosti i drugi put moraju vaditi loptu iz svog gola u 18- minuti, a strijelac za domaće bio je Borko koji je primivši loptu na 30-tak metara od gola Čakovčana prošao pored tri obrambena igrača te rutinski prevario Šafarića za 2:0. Čakovčani su se potpuno izgubili zbog čega su u svakom momentu morali strahovati da ne prime gol, što je Bedemu odgovaralo da poluvrijeme završi sa pozitivnih 2:0. Na početku drugog dijela i Međimurje pokušava nešto učiniti u 50. minuti preko Erića, ali domaći vratar Marijanović je spreman. U 59. minuti pričuvni igrač Validžić koji je u poluvremenu zamijenio Škofa, postiže i treći pogodak za domaće skočivši najviše poslije kutnog udarca Mrdeše i glavom tresu mrežu gostiju za visokih 3:0. Pola sata  do kraja utakmice igra se odvijala na sredini terena što najviše odgovaralo Ivankovčanima da sačuvaju 3:0 protiv visokopozicioniranog Međimurja iz Čakovca.