/Bedem i Čepin bez pobjednika DOMAĆIN POVEO, GOST IZJEDNAČIO
čepin fb

Bedem i Čepin bez pobjednika DOMAĆIN POVEO, GOST IZJEDNAČIO

Dva trećeligaša su odigrala pripremni susret u kojem nije bilo pobjednika, a svaka je momčad uspjela postići po jedan pogodak.

Bedem-Čepin 1:1 (1:0)

Ivankovo: Stadion: “Grac” Gledatelja 120. Suci: Predrag Kaurin-Prkovci 1.pomoćni sudac:Ante Kikić-Stari Mikanovci i 2.pomoćni sudac:Slavko Rajković-Ivankovo.

Strijelci: 1:0 Koledić u 40.min. i 1:1 Kraljević u 48.min.

NK BEDEM IVANKOVO: Aleksič,Smolčić,Borko,Leko,Vuksanović,Mrdeša,Jagustin,Koledić,Suppiger,M.Gazić i L.Sambol. Još su igrali: Pavić,Bebić,Pintarić,M.Sambol,Naletilić,I.Gazić i Petričević. Trener:Josip Raić-Sudar

NK “ČEPIN” ČEPIN: Jakovljević,Grgić,Dragojević,Ivić,Goluža,Bilobrk,Kraljević,Pedić,Batarilo-Čerdić,Krstanović i Bungić.Još su igrali: Kordić,Brezinšak,Lamza,Nikolić,Gregić,Pančić i Fusić. Trener: Igor Toth.

Po veoma sparnom i sunčanom vemenu  dva trećeligaša odigrali su jednu fer i korektnu utakmicu u kojoj su nedostajalo po još poneki pogodak jer je bilo prilika za obje momčadi.Prvi su zaprijetil Čepinčani u 18.minuti kada je Grgić povratnom loptom uposlio Pedića čiji udarac sa 10-tak metara  nogom brani Aleksić.U 29.minuti brza transformacija Vuksanović-Leko i Koledić i lopta je skoro završila u mreži, ali je obrana  gostiju nekako otklonila tu opasnost.U 37.minuti Kraljević je iz okreta sa 16 metara dobro pucao, ali mu je Aleksić opet nogom skrenuo loptu u korner.

Igrala se 40.minuta kada se Koledić lijepo oslobodio dvojice suparničkih igrača na vrhu 16-erca i ušao sam pred Jakovljevića i onda lijevom nogom sa nekih 12,13 metara matirao nemoćnog vratara gostiju za 1:0 i rezultat prvog dijela.U nastavku Batarilo-Čerdić prolazi po lijevoj strani i na petercu  pronalazi Kraljevića koji neometan poravnava na 1:1 Bila je to 48.minuta. Smolčić je u 63.minuti puno petljao sa loptom  na vrhu kaznenog prostora i zakomplicirao izglednu priliku.U 74,minuti Koledić je izbio sam pred Kordića i sa 10-tak metara pucao u vratara.Samo minutu potom poslije idealnog obačaja sa desne strane najviši u skoku bio je Nikolić i glavom prebacio loptu iznad domaće grede.

U 78.minuti Gelo dobro puca lijevom nogom s 13 metara, ali mu lopta odlazi pored okvira domaćeg gola.Najbolju priliku na ovoj utakmici  imao je Pintarić u 79.minuti kad je izbio sam pred vrata Čepina i sa 10-tak metara pucao pa mu je vratar Kordić vrhom prstiju skrenuo loptu u korner. Pokušaji Smolčića u 83.minuti  s 18 metara i M.Sambola u 89.minuti s 25 metara nisu urodili plodom pa završilo miroljubljivih  1:1.

Treba napomenuti da su i suci svojim načinom suđenja uvelike doprinijeli  da utakmica prođe bez ijednog spornog i sumnjivog detalja. Sa početkom u 17,30 sati u nedjelju 18.kolovoza u Ivankovu NK Bedem će imati generalku protiv novog trećeligaša Graničara iz Županje. (Anto Borić)