/Batrina tijesno protiv Slavonca, Petrović majstorski zabija i sa 41. na leđima AMATER SLAVIO NA GOSTOVANJU U GUNDINCIMA PA SE MRTVA TRKA NASTAVLJA
mario petrović fb

Odigrano je nekompletno kolo Prve ŽNL BPŽ u kojemu su vodeće dvije momčadi ostvarile pobjede pa nastavljaju utrku s istim brojem bodova. Budućnost i Mladost će svoj susret odraditi sutra.

12 04.11.2017 14:00 Oprisavci Zadrugar – Zvonimir 3:0

Poveli smo u 20.sekundi, domaćin okrenuo, mi smanjili ponovo iz kaznenog udarca i u zadnjoj minuti smo imali prigodu za poravnanje no na kraju je pobjeda domaćina zaslužena – rekao je trener Mladosti Zemir Mujčin

1

Imali smo odlično otvaranje utakmice, trebali smo voditi s četiri pogotka razlike, ali zabili smo samo jedan. Utakmica je nakon toga bila izjednačena, mi ipak povećali vodstvo pa gost zaradio isključenje, zabili smo i treći nakon toga. Bez obzira na rezultat bila je izjednačena utakmica, fer i korektna – kazao je predstavnik domaćina Tomislav Tekić

2

Jedna od najtežih utakmica do sada protiv kvalitetnog i motiviranog gosta. Teškom mukom smo došli do vodstva preko Tomislava Renke pa je Mario Petrović zabio eurogol za izjednačenje pa smo desetak minuta prije kraja preko Vlaovića stigli do pobjede. Sve je bilo fer i korektno s obje strane – izjavio je trener Batrine Stjepan Renić

Kako se trenutno osjećam žao mi je da sam ostao u nogometu radi ovakvog suđenja u našoj županijskoj ligi. Domaćin je bio vrlo korektan, nemam nikakve zamjerke. Bili smo u polju dobri, dominantni no nismo mogli do bodova danas. Momci su ginuli, dali sve od sebe, nije bilo dovoljno. Ogorčen sam, strašno – razočaran je bio trener Slavonca Mario Petrović

3

Od samog početka je bio veliki pritisak na nas, suca, delegata, domaćin je u problemima i trebala mu je jako ova pobjeda – komentar je trenera Slavonca Ivana Trupine

4

Pravilo da kada ne iskoristiš šanse stigne kazna se danas u pravom smislu riječi dokazalo na terenu. Nije bilo vidljivo tko je prvi, a tko se bori za ostanak. Promašili smo 5 šansi, a gost svoje dvije iskoristio što samo govori koliko je Amater kvalitetan. Čekali su i svoje šanse iskoristili i ja im čestitam na pobjedi, a moja mladost još nije zrela za neki veliki rezultat – čuli smo od trenera Gundinaca Perice Bijeljića

Uspjeli smo nekako preživjeti jer je domaćin bolje ušao u utakmicu i stvorio nekoliko prigoda koje nije iskoristio pa smo mi kasnije preuzeli kontrolu i što je utakmica odmicala imali smo sve veću dominaciju te rutinirano priveli utakmicu kraju – zadovoljan je bio trener Amatera Boris Brica

5

Dugo smo lomili otpor žilavog protivnika iz Donje Vrbe, budući je izvrsni vratar gostiju zaustavio sve naše pokušaje u prvom dijelu. U nastavku uraganskih 5 minuta u kojima postižemo tri gola. Prvo je Krešimir Vuksanović odapeo s 16 metara i doveo nas u vodstvo od 1-0. Na 2-0 povisio je Denis Kljajić kojega je uposlio Kolesarić koji je ukrao loptu gostujućoj obrani i nesebično uposlio Denisa. Konačnih 3-0 postavlja Hrco Živić koji majstorski skida paučinu za 3-0. Gosti se bude tek na 3-0,  ali je fenomenalni Luka Terzić kojemu su ovo prve minute u seniorskoj konkurenciji skinuo dvije 100 % prilike gostiju i omogućio nam da mirno privedemo utakmicu kraju – komentar je na službenoj stranici NK Zadrugar

Danas nismo bili pravi, dvije individualne pogreške su odlučile utakmicu. Zaslužena pobjeda domaćina – kratak je bio trener Zvonimira Ivan Pavković