/Amater svladao Svačić u uvertiri 24.kola Prve ŽNL BPŽ DOMAĆIN SLAVIO NA JELASU PROTIV FAVORIZIRANOG GOSTA
amater fb

Odigrana je prva utakmica 24.kola Prve ŽNL BPŽ u kojoj je domaći Amater ostvario važnu pobjedu koja budi nadu da će izbjeći posljednje mjesto.

Amater – Svačić 2:1

Već je postala ustaljena praksa da moramo dobiti nespretan gol da bi počeli igrati! Gost je došao u prednost sredinom prvog poluvremena! Nakon toga smo stvorili nekoliko prilika, te iz jedne lijepe akcije pogotkom Vrhovca poravnavamo rezultat i odlazimo s 1-1 na odmor! U drugom dijelu smo zagospodarili terenom i bili dosta bolji protivnik što je rezultiralo pogotkom – Ivica Arbanas dalekometnim udarcem dovodi Amater u vodstvo 2-1 sto se ispostavilo kao konačan rezultat! Odigrali smo čvrstu i dobru utakmicu protiv kvalitetne ekipe iz St.Slatinika, te pokazali da moja mlada ekipa bez problema može igrati sa svima bez straha i kompleksa! Ostaju još dva kola gdje se imamo pravo nadati da možemo pobjeći sa začelja ligaške tablice, ali ne odlučujemo nažalost sami o sebi osluškivat ćemo i razultate konkurenata! Gostu čestitke na fer utakmici i sretno u nastavku – Marko Barišić (Amater)

aaa

Zasluženo smo izgubili. Poveli smo, a poslje toga više nismo igrali misleći da je gotovo! Domaćin super korektan, uvjeti odlični i suci odlični, a za potpuni dojam samo je nedostajao gost – Mario Tadić (Svačić)