/4 pogotka Hrvoja Ivanušeca za minimalnu pobjedu Poleta ĐURĐENOVAC SEDMICOM POZDRAVIO SVOJE NAVIJAČE
FB_IMG_1559205023024

Našički drugoligaši jučer su odradili među kolo pa im ovog vikenda slijedi završna prvenstvena runda.

Najzanimljiviji susret odigrali su Polet i Slavonija. Fantastičnu utakmicu odigrao je Hrvoje Ivanušec, za 50 minuta postigao je 4 gola, Polet je imao činilo se nedostižnih 4:1, ali nogomet je još jednom pokazao zašto je najzanimljiviji sport na svijetu. Slavonija je za samo 10 minuta postigla tri pogotka i stigla nadomak boda, no u završnici domaće spašava Marinko Amidžić i bodovi ipak idu na Poletov račun.

Marko Vuković je za 4 minute osigurao pobjedu Đurđenovca, toliko mu je trebalo za prva dva gola na utakmici, do kraja je poentirao još jednom u velikoj 7:0 pobjedi nad Zoljanom u posljednjoj domaćoj utakmici šampionske sezone. Za gol manje uvjerljiv je bio Željezničar na gostovanju kod Lile, po dva pogotka zabili su Hendrich i Gašparić, a domaćin je u 89. minuti propustio barem ublažiti poraz s bijele točke. Mladost je u dvije minute s dva pogotka slomila Šipovca, dok je Motičina u drugom poluvremenu došla do pobjede u susretu s Croatijom. Ivan Grdić bio je jedini steijelac u minimalnoj pobjedi Iskrice nad Omladincem. Domagoj Visković bio je junak Sloge koja je na svom terenu slavila protiv Seljaka rezultatom 4:2,  a svih 6 golova palo je u prvom poluvremenu.